Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars: Knights of the Old Republic

Články

Naše nejoblíbenější minihry

Rádi si hrajeme uvnitř her

Chystané remaky a remastery: Seznam her, které čeká omlazení

Pomalu se dostáváme do bodu, kdy se častěji dozvídáme o technické předělávce starší hry než o zbrusu novém zážitku. Dobře, to možná trochu přeháním, ale remastery a remaky jsou dnes na denním pořádku. Pojďme si proto připomenout ty nejzajímavější z nich, které se v nejbližších měsících a letech chystají sahat na zlatý fond herní historie i na jeho méně proslulé kapitoly.

Vzestup a pád RPG veteránů: Co se stalo s lidmi z BioWare?

Studio BioWare letos slaví 25. výročí od založení. Není tomu tak dávno, co mělo mezi milovníky RPG nedostižnou pověst, jíž se ostatní studia snažila vyrovnat. Jenže skvělé herní firmy jsou tvořené konkrétními lidmi, a těch původních už v kanadském studiu moc nezbylo. Víc než zašlou slávu značky se tak možná vyplatí sledovat konkrétní jména a projekty, k nimž se veteráni kdysi věhlasného studia rozhodli vrtnout. Ať už v rámci kariérního postupu, nebo krize středního věku.

Bleskovky

  • 18. 4. 2019 - Lucasfilm pracuje na něčem, co se týká Star Wars: Knights of the Old Republic. Mohlo by jít o film či seriál.

  • 18. 2. 2016 - Fanouškovský remake Star Wars: Knights of the Old Republic (Apeiron) si budete moci zahrát z pohledu třetí i první osoby.

  • 7. 8. 2015 - Spekulace: Připravuje se oznámení remaku Star Wars: Knights of the Old Republic.

Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
93/100
Datum recenze:
8. prosince 2003
Recenze