Splinter Cell: Conviction

Splinter Cell: Conviction

Články

Zpětnou kompatibilitu Xboxu One rozšiřuje Fable II a Splinter Cell

Zpětná kompatibilita je trend, proti kterému snad nikdo nemůže nic namítat. Portfolio her pro Xbox One z Xboxu 360 se čerstvě rozšířilo o hned několik her ze stealthové série Splinter Cell, dvojici fantasy RPG Fable (přičemž jde hlavně o dvojku, která doposud vyšla jen na X360) a o pokračování hack’n’slash Ninja Gaiden. Všechny z nich jsou hratelné i v rozlišení 4K, v případě, že máte Xbox One X.

Ubisoft opouští po deseti letech i druhá tvář prvního dílu Assassin's Creed

Známá, byť poslední dobou ne moc viditelná, vývojářka a manažerka Jade Raymond oznámila odchod z Ubisoftu. S francouzským vydavatelem se rozchází v dobrém po deseti letech, kdy se podílela na jedné z nejúspěšnějších sérií v novodobém herním průmyslu. Samozřejmě jde o Assassin's Creed. Raymond neoznámila ani nenaznačila, kam se chystá, ale Ubisoft Toronto předá do dobrých a zkušených rukou Alexandre Parizeaua, který byl jedním ze zakládajících členů týmu. Raymond právě Ubisoft Toronto otevřela a od roku 2009 do konce toho října tohoto roku pobočku de facto vedla.

Splinter Cell komiks osvětlí osudy Sama Fishera

Pokud se chcete dozvědět, jak se ze Sama Fishera vyděděnce a samotáře, kterak byl prezentován ve Splinter Cell: Conviction, stal vůdce Echelonu a de facto smrtící zbraň USA ve Splinter Cell: Blacklist, tak vám nezbyde nic jiného, než si příští rok sehnat připravovaný komiks Splinter Cell: Echoes.

Spekulace: Na E3 bude oznámený nový Splinter Cell

Fandové plížení a roznožek se mohou teoreticky radovat. Teoreticky. Tradičně mizející...

Bleskovky

  • 29. 6. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v červenci 2018 Assault Android Cactus (XOne), Death Squared  (XOne), Splinter Cell Conviction (XOne / X360) a Virtua Fighter 5 Final Showdown (XOne / X360). (+ video)