inFamous 2

inFamous 2

Články

Přídavek InFamous 2: Festival of Blood bude stand-alone

V záplavě včerejších oznámení z tiskové konference Sony tak trochu zapadlo ohlášení speciálního DLC pro InFamous 2. A je to škoda, protože nepůjde o klasické rozšíření původní hry v podobě balíčku UGC misí (v nich podle Sony strávili hráči dosud 451 251 hodin), ale o samostatné DLC, nebo chcete-li samostatnou hru pro PSN. K jejímu hraní tedy nebudete InFamous 2 vůbec potřebovat.

PlayStation Store se rozběhne koncem týdne

Nebude to do konce května, jak asi v Sony původně zamýšleli, ale zpoždění je minimální. PSN se v plné polní vrátí do provozu koncem tohoto týdne, jak informuje US mutace PlayStation Blogu. Zhruba od poloviny května už mají uživatelé PSN možnost využívat online hraní, chat nebo správu svého účtu, po plném zprovoznění bude opět dostupný PlayStation Store, nákup věci přímo z her a dostupná bude i možnost uplatňovat vouchery, což třeba uleví i nám, protože si budeme moci kvůli recenzi stáhnout a zahrát InFamous 2.

inFAMOUS 2 neopomine striptérky u tyče a hrubé chování

Americká komise ESRB ohodnotila nadcházející third-person akci inFAMOUS 2 a jako obvykle o náplni hry prozradil něco trochu jiného, než obvykle tvrdí oficiální zprávy a preview. Ale jako vždy pozor na spoilery! Hlavní hrdina Cole v průběhu hry prý usiluje o to, aby jednomu monstru zamezil zničit celou planetu, prozrazuje ESRB a dále uvádí několik dostupných způsobů, jak lze zabíjet nepřátelská monstra (elektronické paprsky, ledové pichláky, power granáty). Uprostřed hektických soubojů prý každou chvilkou něco vybuchuje, lidé křičí bolestí a na obrazovce stříká krev. Zvlášť efektní to je v jednom komiksovém filmečku, kde hrdina pažbou pušky udeří kolemjdoucího - zřejmě nejkrvavější scéna, jakou v inFAMOUS 2 zažijete. A to není všechno!

Karmické schopnosti z Infamous 2

Nejnovější předváděčka third-person akce Infamous 2 odhalila, že hrdinové Kuo a Nix budou...

Středeční souhrn nových trailerů: Homefront, Trine 2 a další

Nejenom v souvislosti s právě probíhající výstavou GDC se během dnešního dne objevila řada videí, která by pohodlně zaplácla celou homepage Games. K jejich sledování vás proto odkážeme do naší video sekce ve výstavbě, která je každý den průběžně doplňována o nové a nové kousky. A co konkrétně jsme během odpoledně přidali? Pokud vám nevadí němčina, můžete si prohlédnout první video ze standalone datadisku Fall of Setarrif pro Gothic 4, první a druhé video z Mount & Blade: With Fire and Sword – obě prezentují souboje na koni i na vlastních nohou.

Bleskovky

  • 21. 7. 2022 - Tvůrci uvolnili zdarma jedno z DLC pro inFamous: Second Son

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
13. června 2011
Recenze