inFAMOUS 2 neopomine striptérky u tyče a hrubé chování
zdroj: tisková zpráva

inFAMOUS 2 neopomine striptérky u tyče a hrubé chování

2. 5. 2011 14:14 | Téma | autor: levis |

Americká komise ESRB ohodnotila nadcházející third-person akci inFAMOUS 2 a jako obvykle o náplni hry prozradil něco trochu jiného, než obvykle tvrdí oficiální zprávy a preview. Ale jako vždy pozor na spoilery! Hlavní hrdina Cole v průběhu hry prý usiluje o to, aby jednomu monstru zamezil zničit celou planetu, prozrazuje ESRB a dále uvádí několik dostupných způsobů, jak lze zabíjet nepřátelská monstra (elektronické paprsky, ledové pichláky, power granáty). Uprostřed hektických soubojů prý každou chvilkou něco vybuchuje, lidé křičí bolestí a na obrazovce stříká krev. Zvlášť efektní to je v jednom komiksovém filmečku, kde hrdina pažbou pušky udeří kolemjdoucího - zřejmě nejkrvavější scéna, jakou v inFAMOUS 2 zažijete. A to není všechno!

zdroj: Archiv

Navzdory způsobu pořízení moc pěkné video, na kterém je k vidění souboj Colea s obrovským bosákem a velká míra interaktivity prostředí

Hráči mohou při courání se po městě napadat náhodné kolemjdoucí a svým zvláštním elektrickým skillem z nich vysávat život (taky vás napadl Kain z Legacy of Kain/Soulr Reaver?), zatímco bezmocní občané jen leží na chodníku. Tím ale zajímavosti zdaleka nekončí: v průběhu hry si prý odemknete také přístup do Čtvrti červených luceren, kde na vás čekají nejrůznější inzeráty s erotickým podtextem a neonové znaky, lákající do nočních barů se striptérkami. ESRB dále vadí, že v editoru si můžete vymyslet svoji vlastní misi a NPC postavám přiřadit charakteristiky, jako by šlo o opilce - ostatně v jednom filmečku se prý dvě postavy uchlastají až k smrti, zatímco v jiných dojde na zmínky o drogách nebo vulgaritách. Nic příliš úchylného, ale kdo zná ESRB, nebude se divit: inFAMOUS 2 se pod třináct let prodávat smět nebude. No a možnosti editoru si můžete prohlédnout na videu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články