Gears of War: Judgment
Věková dostupnost

Gears of War: Judgment

Články

Majitelé Gears of War: Ultimate Edition dostanou druhý a třetí díl na Xbox One zdarma

Nejeden hráč zklamaně konstatoval, že je sice hezké, že vyjde Gears of War: Ultimate Edition, ale rád by si na Xbox One zahrál i druhý a třetí díl. Tomu ovšem, jak se zdá, nebude nic bránit, tedy kromě faktu, že si na pokračování budou muset počkat dokud nebude zprovozněna zpětná kompatibilita (viz článek o ní). Následně majitelé Ultimate Edition dostanou na svůj účet i Gears of War 2, Gears of War 3 a aby se neřeklo Gears of War: Judgment.

Tvůrci Painkillera se trhli od Epicu a chystají nový projekt

Upřímně řečeno, nepatřím mezi velké fanoušky polského týmu People Can Fly, byť jejich Bulletstorm určitě nebyla špatnou hrou. Nicméně, když se, už pod hlavičkou a ve vlastnictví Epic Games vydali na pole jménem Gears of War, jejich Judgment naplno ukázal, že žák má k mistrovi ještě hodně daleko. Chvíli to vypadalo s osudem týmu všelijak, protože v rámci Epic Games jen spolupracovali na vývoji Fortnite, ale vše se v dobré obrátilo. Epic Games je dobrovolně propustili ze svého portfolia a People Can Fly hlásí návrat.

Best of 2013: Překvapení a zklamání roku

V předchozích letech se vyhlášení největších překvapení a zklamání roku na Games.cz neobešlo bez jisté kontroverze. Řada z vás nám dávala najevo, že s našimi volbami nesouhlasí. Ale to už je úděl všech anket tohoto typu. Poté, co jsme za zklamání roku označili v minulých letech Alan Wake, Assassin’s Creed III nebo IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover a za největší překvapení zase tituly Vanquish, Gemini Rue a The Walking Dead, museli jsme v obou kategoriích letos vybírat znovu. A opět bylo z čeho. Bohužel i bohudík.

Další Gears of War? Spíš za dlouho a zřejmě jinak

Copak asi teď kutí Epic? Možná Fortnite, o kterém jsme už podezřele dlouho nic neslyšeli, možná něco jiného. Ať už to bude cokoliv, další díl Gears of War to asi nebude. Minimálně ne brzy. V rozhovoru pro IGN to potvrdil sám Phil Spencer, šéf Microsoft Studios. Gears jsou podle něj pro Epic spíše v pozadí, protože studio má plné ruce práce s licencováním Unreal Engine 4. Spencer ale naznačil, že by se Epic v případě Gears mohli pokusit o restart a udělat případný pátý díl drsnější.

Epic kutí kompetetivní online akci, na klidu to však nepřidá

Za starých časů analogové komunikace jsme s objevováním nových projektů museli čekat na oficiální odhalení vývojářů. Digitální šmírování nás tohoto břemene jednou provždy zbavilo a znovu se to potvrzuje v případě současných spekulací nad náborem nových vývojářů do Epicu, studia stojícího za Gears of War. Jak zjistil web CVG, společnost dle svého vývěsníku požadovaných pracantů hodlá vyvinout titul, který je zaměřen na "hráčovo postupování, silný důraz na předměty a dynamickou ekonomiku".

Gears of War jsou o krok blíže filmové adaptaci

Zdá se, že všichni se rozhodli točit nové filmové adaptace her, ačkoliv vlastně nikdo žádnou novou od poslední, nepříliš povedené (Max Payne, Hitman), vlny nenatočil. Po řadě oznámených a na produkční linii se posunujících projektů se nyní zase dostalo na Gears of War. Jejich filmový otisk totiž dostal po pár letech do žil novou krev.

Bleskovky

  • 17. 5. 2022 - Microsoft možná chystá kolekci série Gears ve stylu Master Chief Collection

  • 4. 8. 2015 - Gears of War Ultimate Edition nabídne kromě přepracované jedničky také původní Gears of War 2, Gears of War 3 a Gears of War: Judgment. DLC kompilace neobsahuje, avšak pokud ho již máte zakoupený, bude vám fungovat.

  • 26. 3. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v dubnu 2015 zdarma Xbox One tituly Child of Light a Pool Nation FX. Majitelé X360 obdrží Gears of War: Judgment, Terraria, Assassin’s Creed IV Black Flag a Army of Two: The Devil’s Cartel.

  • 7. 7. 2014 - Lester Speight (postava s jménem Cole Train) byl kontaktován s nabídkou opětovné spolupráce na novém Gears of War.

  • 18. 4. 2014 - Komunitní forum pro herní sérii Gears of War spuštěno.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
29. března 2013
Recenze