Bloodstained: Ritual of the Night

Bloodstained: Ritual of the Night

Články

Bloodstained: Ritual of the Night od tvůrců Castlevanie ukazuje druhou hratelnou postavu

Japonská metroidvania Bloodstained: Ritual of the Night patří k těm projektům z Kickstarteru, na které jste za těch několik let možná už zapomněli, ale vězte, že se její vydání skutečně blíží. Hlavní hrdinkou bude Miriam, prokletá sirota, jejíž tělo se postupně mění v krystal. Druhým hratelným hrdinou pak bude lovec démonů Zangetsu, jemuž hlas propůjčil hlas Snake z Metal Gearu.

Na Switchi letos vyjde Hellblade, remaster třetího Assassina, Dead by Daylight a mnoho dalších

V noci na včerejšek byl odvysílán 35 minut dlouhý Nintendo Direct zaměřený pouze na Switch. Jediná indicie byla, že se dozvíme něco víc o Fire Emblem: Three Houses, ovšem nakonec jsme dostali pořádný nášup portů, předělávek starších her, ale i úplných novinek, které si zahrajete v průběhu letoška.

Games with Gold nabídnou dalšího Assassina, PS Plus zase Hitmana a větší cloud

Únor klepe na dveře, což pro předplatitele konzolových služeb PS Plus a Games with Gold znamená přísun několika starších her. Jak PlayStation, tak Xbox mají opět co nabídnout, ale v případě prvního jmenovaného jde tentokrát o víc než hry. Nicméně s Xboxem se zase pojí jiná zajímavá informace ohledně počtu aktivních uživatelů.

Fight Club #231 HD: Klid před bouří

Vývojáři, vydavatelé, distributoři, novináři a hlavně hráči už se pomalu přesouvají fyzicky nebo v rovině pozornosti do Los Angeles, kde příští týden proběhne herní show E3 2015. Během vysílání Fight Clubu #231 jsme tedy ani my E3 nevyhli a ve složení Adam Homola, Pavel Dobrovský a Petr Poláček si shrnuli, co od celé akce očekáváme. Nejdříve jsme ale probrali další zajímavé události za poslední týden.

Bleskovky

  • 1. 4. 14:20 - Bloodstained dostal novou hratelnou postavu z populární hry

  • 26. 6. 2019 - 505 Games slibují opravit verzi metroidvanie Bloodstained: Ritual of the Night pro Switch. Trápí ji nízký framerate a časté padání.

  • 22. 8. 2018 - Vydání Bloodstained: Ritual of the Night se odkládá na příští rok, PSV verze byla zrušena.

  • 2. 7. 2018 - Video: Gameplay záběry z 2,5D akční adventury Bloodstained: Ritual of the Night.

  • 14. 5. 2018 - 24. května vyjde retro spinoff Bloodstained: Curse of the Moon (+ trailer)

  • 24. 5. 2017 - Hra Bloodstained: Ritual of the Night je hotová teprve z 1/4.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
24. června 2019
Recenze