Beyond Good & Evil
Věková dostupnost

Beyond Good & Evil

Články

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

Outro – ohlédnutí za krásami a nástrahami Beyond Good & Evil

Tak a máme dohráno. Netrvalo to ani deset hodin a Alpha Section má po srandě. Osvobodili jsme Hillys a dozvěděli se, že Jade není jen obyčejnou holkou. Ostatně ani Pey’j není obyčejné prase. Nic není, jak se zdá, a ani Beyond Good & Evil není logicky tak dobrá, jak si ji pamatujeme. Nostalgie nám vzpomínky přebarvila na růžovo (nebo zeleno) a možná si tak některé části hry pamatujeme lepší, než ve skutečnosti jsou. To ale pořád nic nemění na tom, že Ancelovo dílo je jednou z nejpůsobivějších her vůbec, a že má pořád něco do sebe. Pojďme se o tom pobavit.

LongPlay – Beyond Good & Evil #7: finále

Cesta Jade a spolubojovníků z IRIS Network za osvobozením Hillys od nadvlády Alpha Sekce, potažmo DomZ se blíží ke konci. V průběhu šesti LongPlayů se Adam s Vaškem dostali až do bodu, kdy před nimi leží cesta do vesmíru, kde se mnohé vysvětlí a následně všechno uzavře (možná). Pokud už si příběh Beyond Good & Evil nepamatujete, nebo jste ho nikdy nezažili, můžete si ho nyní, společně s námi, připomenout.

LongPlay – Beyond Good & Evil #6

Jatka mají kluci za sebou, blíží se závěr hry. Stačí sehnat dost perel na nákup nezbytných součástek a hurá do poslední fáze hry, do vesmíru. Stihnou to Vašek s Adamem v průběhu tohoto vysílání? Zjistíte to jedině tak, že se budete dívat (a případně jejich počínání komentovat) také.

LongPlay – Beyond Good & Evil #5

Pokračujeme v kontinuálním hraní a vysílání naší oblíbené akční adventury Beyond Good & Evil. V minulém díle se Vašek s Adamem dostali do lokace Slaughterhouse, kde už mají po trošce tápání, vracení se a jiných patálií splněnou polovinu z celého úkolu. Dostanou se v průběhu tohoto vysílání ven na čerstvý vzduch? Co je čeká poté? Dívejte se (a hrajte) s námi.

Bleskovky

  • 6. 10. 2016 - Ubisoft při příležitosti svých 30. narozenin nabídne od 12. října zdarma ke stažení plnou verzi hry Beyond Good & Evil.

  • 29. 9. 2016 - Obrazem: Michel Ancel, původní vývojář Beyond Good and Evil, naznačil pokračování této legendární hry.

  • 4. 4. 2016 - Ubisoft si opět zaregistroval ochrannou známku pro Beyond Good & Evil.

  • 31. 10. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 3. listopadu zdarma hry The Walking Dead Season 2 (PS4), Magicka 2 (PS4), Dragon Fin Soup (PS4, PSV, PS3), Mass Effect 2 (PS3), Beyond Good and Evil (PS3) a inviZimals (PSV).

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
14. ledna 2004
Recenze