Battlefield Bad Company 2
Věková dostupnost

Battlefield Bad Company 2

Články

Jak šel čas s Battlefield multiplayerem

Battlefield hrám a ne jenom jim se v posledních letech věnuje na výstavách a nakonec vlastně i v recenzích pozornost spíše stran singleplayeru, zatímco na hru více hráčů se tradičně trošku pozapomíná. Ohromné rozpočty, hollywoodské hvězdy a filmové vyprávění jdou ostatně tímto způsobem prodat daleko lépe. Neznamená to ale, že jde o to hlavní! Obzvláště pak v případě Battlefieldu, který si na hře více hráčů udělal jméno, a jeho proměny skvěle demonstrují nejen vývoj průmyslu, ale i DIC, jako firmy směřující od otevřenosti ke svazující nablýskanosti.

Star Wars: Battlefront nebude jen přeskinovaný Battlefield

Fanoušci Star Wars, kterým z nějakého důvodu nevoní Battlefield, se už bát nemusí. Nový Star Wars: Battlefront nemá být jen dalším Battlefieldem, kde budou místo vojáků běhat Stormtroopeři a místo tanků AT-ATčka. Jak si jistě vzpomenete, tak Disney koupili Star Wars docela nedávno a ještě čerstvější je nová dohoda s EA ohledně všech Star Wars her. Vlastně je až trochu překvapivé, že EA na své tiskové konferenci na E3 vůbec něco oznámili a ukázali.

Crysis 2 za 248 Kč a další novoroční slevy

Na našem internetovém obchodu Shop.Games.cz probíhá až do 15. ledna (nebo vyprodání zásob) speciální slevová akce na vybrané tituly od Electronic Arts. Získat v ní můžete mimo jiné třeba Crysis 2 nebo Dragon Age II pro PC za skvělých 248 Kč. Slev se dočkali ale i majitelé PS3 a Xboxu 360, jejichž hry, mezi nimi třeba NHL 11 nebo Bulletstorm můžete mít už za 498 Kč. Ostatně, podívejte se sami. A pokud jste nenašli svou oblíbenou hru, nezoufejte - na Shop.Games.cz vás začátkem roku čeká ještě několik podobných akcí!

Battlefield 4 je reálnější než Bad Company 3

Bylo jen otázkou času, než vývojáři z DICE začnou veřejně mluvit na téma Battlefield 4....

Obří PC patch pro BF: Bad Company 2 odstraňuje DRM

Početné reakce na včerejší oznámení finálních systémových požadavků a termínu konání betatestu Battlefield 3 jen dokládají, jak moc je chystaná střílečka od DICE středobodem aktuálního dění v herním světě. Přesto si však na chvilenku odběhneme někam jinak, konkrétně k předchozímu BF titulu s podtitulem Bad Company 2, pro jehož PC verzi dnes tvůrci začali distribuovat vpravdě olbřímí patch o velikosti 2,6 GB.

Bleskovky

  • 25. 1. 2017 - Do trezoru (The Vault) aplikace EA Access dorazil Battlefield Bad Company 2 (XOne, X360) a Battlefield 3 (XOne, X360).  míří Skate 3 (XOne, X360), Dead Space Ignition (XOne, X360), Madden NFL 17 (Xbox One) a Zuma’s Revenge (Xbox One).

  • 2. 10. 2014 - Battlefield Bad Company 2 je nyní pro majitelé zlatého Xbox Live členství k dispozici zdarma, avšak z důvodu nedostupnosti serverů si užijete pouze singleplayer.

  • 26. 9. 2014 - Členové Xbox Live Gold programu získají v říjnu 2014 zdarma Xbox One titul ID@Xbox. Majitelé X360 obdrží Battlefield: Bad Company 2 a Darksiders II.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
2. března 2010
Recenze