Obří PC patch pro BF: Bad Company 2 odstraňuje DRM
zdroj: tisková zpráva

Obří PC patch pro BF: Bad Company 2 odstraňuje DRM

21. 9. 2011 11:25 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Početné reakce na včerejší oznámení finálních systémových požadavků a termínu konání betatestu Battlefield 3 jen dokládají, jak moc je chystaná střílečka od DICE středobodem aktuálního dění v herním světě. Přesto si však na chvilenku odběhneme někam jinak, konkrétně k předchozímu BF titulu s podtitulem Bad Company 2, pro jehož PC verzi dnes tvůrci začali distribuovat vpravdě olbřímí patch o velikosti 2,6 GB.

Nepřináší nášup nového obsahu, jak byste se na základě údaje o velikosti mohli domnívat – paradoxně jenom opravuje a balancuje. Ale přesto stojí za pozornost, protože z non-Steam verzí konečně odstraňuje otravnou protipirátskou ochranu značky SecuROM. Pokud se hraní Bad Company 2 stále aktivně věnujete, je tahle informace jediná, kterou jste potřebovali vědět, zbytek už je pouze bonus.

Patch řeší problémy s úniky paměti, mírně vylepšuje běh hry a odstraňuje problém s padáním hry při snaze o rendering většího množství objektů, se kterým se potýkali zejména hráči s více monitory. Kompletní obsah patche vyjmenovává záznam na BF blogu, který vám rovněž poradí s instalací v případě, že už jste dříve nainstalovali veřejnou betu klienta verze R11 a nevíte, jak se ho zbavit a nahradit verzí finální.

Nejnovější články