Uncharted: The Lost Legacy
Věková dostupnost

Uncharted: The Lost Legacy

Články

Na PS Store dorazily slevy, ulovte si RDR 2 nebo GoW

Masivní slevové akce se v posledních letech týkají hlavně PC hráčů, o to víc si konzolisté musí cenit těch výjimečných případů, kdy se bohové kapitalismu z Microsoftu a Sony usmějí i na ně. A Sony se teď usmívá. Jarní slevy se dotkly dokonce i kovbojské pecky od Rockstaru, který si je šetří víc než pistolník poslední náboj, takže pokud jste majiteli PlayStation 4, rozhodně do obchodu alespoň nakoukněte.

Nathan Fillion je hlavní hvězdou fan filmečku Uncharted

Nathanovi fanoušci, jak herní postavy Drakea, tak herce Filliona, se konečně dočkali tolik let žádaného filmového zpracování série Uncharted. Amatérský kraťas se sice nemůže rovnat hollywoodské produkci, ale to neznamená, že by vás z něj pálilo v očích. Právě naopak. Celých 15 minut je nabito vším, co dělá z Uncharted Uncharted – sympatický hrdina, humor, akce, hledání pokladů a stálí kolegové.

To nejlepší z GamesPlayů #1 - říjen

Jak jste si asi všimli, už nějaký ten pátek (a další dny) vás zásobujeme videi, na kterých členové naší redakce hrají hry nové, starší i ty vysloveně retro. Občas je třeba problém udržet přehled o tom, co jsme natáčeli, a pak byste přišli o spoustu úžasných momentů, kde většinou někdo z nás něco zahraje tak, jak určitě nechtěl. Následující výběr videí od Honzy Vondráška proto berte jako lehké připomenutí toho, co jsme v minulém měsíci taky hráli, co se nám „povedlo“ a třeba tip na GamesPlay, který jste minuli.

LongPlay – Uncharted: The Lost Legacy #6: finále

Pošesté sednou Adam s Alešem k akci Uncharted: The Lost Legacy a podle vývoje děje tipují, že dnes dospějí Chloe a Nadine ke konci svého dobrodružství. Tedy pokud se kluci na nějaké pasáži zoufale nezaseknou a nebo pokud se v domnělém finále neskrývá ještě nějaký nečekaný kus hry. Každopádně tentokrát už nejde o Ganéšův kel, ten je v držení obou hrdinek a Sama Drakea, ale o vlak plný výbušnin, který chce Chloe na zdánlivě sebevražedné misi zastavit.

LongPlay – Uncharted: The Lost Legacy #5

Náš seriálový LongPlay samostatné odbočky Uncharted: The Lost Legacy pokračuje. Naposledy se archeologický výprava zvrhla v akční orgie, kde nechyběla RPG, obrnění střelci s kulomety a také jedno pancéřované vozidlo s minigunem. Prostě radost pro Adama vyznávajícího stealth. Aleše, který už na konci brbral, jestli toho střílení není příliš, nakonec uspokojil megalomanský puzzle, při němž se musela synchronizovat soustava zrcadel.

Bleskovky

  • 5. 1. 2018 - Kreativní ředitel Shaun Escayg opouští Naughty Dog (Uncharted: The Lost Legacy), přesouvá se do Square Enix, kde pomůže s vývojem The Avengers.

  • 29. 9. 2017 - Ve Velké Británii se prozatím prodalo 48 tisíc digitálních kopií hry Uncharted: The Lost Legacy.

  • 12. 9. 2017 - Britský žebříček prodejnosti 36. týdne roku 2017: 1. Destiny 2, 2. Uncharted: The Lost Legacy, 3. Forza Horizon 3.

  • 28. 8. 2017 - Video: Sony s pomocí koření z indické kuchyně napodobila prostředí z Uncharted: The Lost Legacy.

  • 17. 8. 2017 - Jeden z prvních hráčů Uncharted: The Lost Legacy došel na konec hry (při těžké obtížnosti) za 6 hodin a 40 minut. (+ seznam trofejí)

  • 16. 8. 2017 - Embargo na recenze hry Uncharted: The Lost Legacy vyprší 17. srpna v 9:00.

REMAKE

Uncharted: The Lost Legacy Remastered
Uncharted: The Lost Legacy Remastered
Akční
PC, PlayStation 5
2022 - Blíže neurčeno
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
28. srpna 2017
Recenze