Tony Hawk's Pro Skater HD

Tony Hawk's Pro Skater HD

Články

Tony Hawk neskončil, neznámé studio pracuje na nové hře

Taky vás tak štve konec Tony Hawka? Po výborných prvních čtyřech dílech přišly nějaké další a trochu jiné, pak se k tomu přidělalo plastové prkno a Tony Hawk RIDE/SHRED těžce neuspěl. Poslední vydaná hra Tony Hawk’s pro Skater HD byla jen jakýmsi remakem jedničky, ale od té doby ani vidu, ani slechu. Ze strany Activisionu bylo jasné, že série TH už ztratila páru a tím přestala být pro vydavatele finančně zajímavá. Ale pozor, není všem dnům konec, protože se začíná pracovat na nové hře.

Tony Hawk's Pro Skater HD přijde na XBLA asi v červenci

Jelikož značka Tony Hawk už přestává být v herním světě tím pravým ořechovým, všichni zúčastnění před nějakým časem došli k názoru, že jediný způsob, jak jí vrátit kredibilitu, je návrat ke kořenům.

Tony Hawk Pro Skater HD může být jen začátek

Připravovaný Tony Hawk Pro Skater HD bude na jednu stranu takovou zkouškou, jestli se hráčům bude výběr úrovní z prvních dvou dílů Tony Hawk Pro Skakter zamlouvat. Na druhou stranu to bude i potenciální platforma pro další THPS tituly. Pokud totiž bude mít THPS HD úspěch, mohly by se pro hru objevit úrovně ze třetího a čtvrtého dílu jako DLC. Nemuseli bychom tak rok čekat na další HD verzi starých her, dočkali bychom se pouze vybraných úrovní.

Tony Hawk Pro Skater HD se snaží zachránit sérii

Ruce nahoru všichni, kdo si pamatují doby, kdy skateboardové hry byly ještě nové, neokoukané, cool a skvěle zábavné? Moc vás není, ale to je tím, že třeba série Tony Hawk Pro Skater už kroutí dvanáctou sezónu a někdy od třetího dílu to s ní šlo kvalitativně z kopce (víceméně), až to minulý rok skončilo s příšerností jménem Tony Hawk: Shred, která se naštěstí vůbec neporodávala. Proč naštěstí? Protože to Activision i Tonyho možná přinutilo přemýšlet o tom, co bude dál se značkou, která má pořád solidní herní i komerční potenciál.

Bleskovky

  • 11. 7. 2017 - Tony Hawk's Pro Skater HD bude na STEAMu k dispozici pouze do 17. července. Pokud jste fanoušky série a tento díl vám doposud unikal, můžete ho nyní získat za necelá 2€.

REMAKE

Tony Hawk's Pro Skater 1+2
9/10
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
Simulace
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X
4. září 2020
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
24. července 2012
Recenze