The Incredible Adventures of Van Helsing

The Incredible Adventures of Van Helsing

Články

Prosincová nabídka bezplatných konzolových her: King's Quest, Van Helsing, Flashpoint, Thief...

Sony i Microsoft v uplynulých dnech vytáhly své poslední bezplatné trumfy pro letošní rok. Řeč je o zdarma dostupných hrách v rámci placených služeb PlayStation Plus a Xbox Live Gold. Na obou stranách jsou k nalezení hry různých žánrů a to pro všechny podporované platformy. A jakkoliv Sony vybrala zajímavé kousky, Microsoft má tentokrát možná o něco navrch.

Přehled hlavních novinek v ultimátní kompilaci diablovek The Incredible Adventures of Van Helsing

Pavel se v recenzi akčního RPG Victor Vran (najdete později na kartě hry) logicky nevyhnul zmínce o sérii diablovek s Van Helsingem v hlavní roli, protože jsou si obě dvě hry (série) v základu dost podobné. Nezapomněl hlavně zmínit, že zatímco první díl byl překvapivě zábavný, v dalších dvou šla celková kvalita dolů. A teď je otázka, jestli tento problém vyřeší ultimátní kompilace všech tří dílů s názvem Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, která vyjde v září. Následující přehledové video se snaží naznačit, že ano, ale nesmíme zapomínat, že jde pořád o marketing.

Diablovský Van Helsing II vyjde v dubnu, ale do bety vás láká už nyní

Jedním z nejpříjemnějších překvapení uplynulého roku bylo vydání diablovky The Incredible Adventures of Van Helsing (nedávno hra vyšla i v češtině), kterým se do vkusu spousty hráčů strefili tvůrci z maďarského studia Neocore. Protože si hra vedla výborně i prodejně, pracovali vývojáři pilně jak včeličky na pokračování, které podle aktuální informace vyjde se vší parádou 17. dubna pro Pc a Mac.

Vyzkoušeli jsme preview verzi akčního RPG Van Helsing

Pokud jste fanoušky Van Helsinga a skutečně si tím jste jistí - tedy nezaměňujete Van Helsinga s anime Hellsing - představujete si hlavního protagonistu jako moudrého, rozvážného Hopkinse, nebo spíše divokého kloboučníka se strništěm a rychlopalnou kuší (Hugh Jackmana)? Jestli jste se přiklonili k druhé straně, možná také tušíte, že se chystá hra s takřka totožně vypadajícím hrdinou nesoucí název Van Helsing - neuvěřitelná dobrodružství (který jsem právě napsal naposledy a dále už to bude jen Helsing). S preview verzí Helsinga jsem strávil několik hodin a v článku se dočtete, co mi napověděla o plné hře.

Sledujte noční eskapády Van Helsingova syna

Řekněme si narovinu, že z The Incredible Adventures of Van Helsing se asi pokořitel libovolného...
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
11. července 2013
Recenze