The Incredible Adventures of Van Helsing

The Incredible Adventures of Van Helsing

Články

Prosincová nabídka bezplatných konzolových her: King's Quest, Van Helsing, Flashpoint, Thief...

Sony i Microsoft v uplynulých dnech vytáhly své poslední bezplatné trumfy pro letošní rok. Řeč je o zdarma dostupných hrách v rámci placených služeb PlayStation Plus a Xbox Live Gold. Na obou stranách jsou k nalezení hry různých žánrů a to pro všechny podporované platformy. A jakkoliv Sony vybrala zajímavé kousky, Microsoft má tentokrát možná o něco navrch.

Přehled hlavních novinek v ultimátní kompilaci diablovek The Incredible Adventures of Van Helsing

Pavel se v recenzi akčního RPG Victor Vran (najdete později na kartě hry) logicky nevyhnul zmínce o sérii diablovek s Van Helsingem v hlavní roli, protože jsou si obě dvě hry (série) v základu dost podobné. Nezapomněl hlavně zmínit, že zatímco první díl byl překvapivě zábavný, v dalších dvou šla celková kvalita dolů. A teď je otázka, jestli tento problém vyřeší ultimátní kompilace všech tří dílů s názvem Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, která vyjde v září. Následující přehledové video se snaží naznačit, že ano, ale nesmíme zapomínat, že jde pořád o marketing.

Diablovský Van Helsing II vyjde v dubnu, ale do bety vás láká už nyní

Jedním z nejpříjemnějších překvapení uplynulého roku bylo vydání diablovky The Incredible Adventures of Van Helsing (nedávno hra vyšla i v češtině), kterým se do vkusu spousty hráčů strefili tvůrci z maďarského studia Neocore. Protože si hra vedla výborně i prodejně, pracovali vývojáři pilně jak včeličky na pokračování, které podle aktuální informace vyjde se vší parádou 17. dubna pro Pc a Mac.

Vyzkoušeli jsme preview verzi akčního RPG Van Helsing

Pokud jste fanoušky Van Helsinga a skutečně si tím jste jistí - tedy nezaměňujete Van Helsinga s anime Hellsing - představujete si hlavního protagonistu jako moudrého, rozvážného Hopkinse, nebo spíše divokého kloboučníka se strništěm a rychlopalnou kuší (Hugh Jackmana)? Jestli jste se přiklonili k druhé straně, možná také tušíte, že se chystá hra s takřka totožně vypadajícím hrdinou nesoucí název Van Helsing - neuvěřitelná dobrodružství (který jsem právě napsal naposledy a dále už to bude jen Helsing). S preview verzí Helsinga jsem strávil několik hodin a v článku se dočtete, co mi napověděla o plné hře.

Sledujte noční eskapády Van Helsingova syna

Řekněme si narovinu, že z The Incredible Adventures of Van Helsing se asi pokořitel libovolného...

Odlehčený Van Helsing se profiluje jako klasické akční RPG

První video z akčního RPG The Incredible Adventures of Van Helsing se Alešovi moc nezamlouval, zejména kvůli japonsky laděné grafické stylizaci. Na druhou stranu, mě se druhé video, které před očima mává skoro dvěma minutami záběrů ze hry, docela líbí. Po japonské stylizaci není ani vidu ani slechu a zvolený, mírně komiksový, styl odpovídá odlehčenému zpracování upírského tématu, aniž by jej posouval až někam k parodii.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
11. července 2013
Recenze