Diablovský Van Helsing II vyjde v dubnu, ale do bety vás láká už nyní
zdroj: tisková zpráva

Diablovský Van Helsing II vyjde v dubnu, ale do bety vás láká už nyní

10. 3. 2014 18:22 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Jedním z nejpříjemnějších překvapení uplynulého roku bylo vydání diablovky The Incredible Adventures of Van Helsing (nedávno hra vyšla i v češtině), kterým se do vkusu spousty hráčů strefili tvůrci z maďarského studia Neocore. Protože si hra vedla výborně i prodejně, pracovali vývojáři pilně jak včeličky na pokračování, které podle aktuální informace vyjde se vší parádou 17. dubna pro Pc a Mac.

Pokud vás ale první díl bavil a automaticky hodláte investovat i do dvojky, můžete s hraním začít hned teď a bez čekání do poloviny dubna. Stačí si zakoupit jeden z balíčků, které tvůrci nabízí na svých stránkách, protože každý z nich vám zaručuje přístup do bety.

Než se rozhodnete, který balíček (a bonusy v něm ukryté) je pro vás nejvhodnější, můžete se se zakoukat do nových obrázků nebo záběrů ze hry v novém traileru. Vývojáři z Neocore by vás ke koupi dvojky rádi zlomili i prostřednictvím více či méně vážně myšleného porovnání obsahu (viz grafika níže), který nabízí první a druhý díl.

...

Číst umíte, čili se podívejte sami, čeho všeho obsahuje Van Helsing II více než jednička. V zásadě ale platí, že dvojka má více všeho: zbraní, multiplayerových módů, nepřátel, humoru, příběhu a tak dále. Van Helsing II si také některý z našich autorů brzy zahraje, aby vám mohl sdělit, jestli dvojka drží laťku kvality minimálně na úrovní překvapivě zábavné jedničky.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články