The Dark Pictures: Little Hope

The Dark Pictures: Little Hope

Články

Jaké hry vyjdou v říjnu?

Hvězdné války, sporty a Watch Dogs

Horor Little Hope vás vyděsí lekačkami a mrazivým prolínáním současnosti se zrůdnou historií

Hororová antologie The Dark Pictures od tvůrců Until Dawn letos v létě dostane svou druhou povídku zvanou Little Hope, jejíž nový trailer jste mohli zhlédnout před dvěma dny. Nám se naskytla možnost dozvědět se o chystané filmové adventuře něco víc. Běžně bych se sešel s autory na jimi vybraném místě a možná si hru sám osahal, ale vzhledem k aktuálním opatřením jsem místo toho z pohodlí domova absolvoval předpřipravenou prezentaci se záběry z hraní, které ve mně vyvolaly pořádně nepříjemné pocity. A to od takové hry chcete.

Horor The Dark Pictures: Little Hope od tvůrců Until Dawn vás v létě vezme mezi čarodějnice

Loňská hororová adventura Man of Medan z antologie The Dark Pictures letos v létě dostane nepřímé pokračování Little Hope. I když spolu obě hry příběhově nijak nesouvisejí, spojuje je téma vycházející z ikonických knižních a filmových hororů, které zároveň parodují i uctívají. V Little Hope se loď duchů změnila v americké městečko plné strachu z čarodějnic, ustrašení studentíci ovšem zůstávají.

Hororová antologie The Dark Pictures vám v létě ukáže strašidelnou stránku amerického maloměsta

Supermassive Games nám už v minulosti dokázali, že jsou v hororovém žánru prostě doma. Na úspěch Until Dawn navázali v loňském roce rovnou celou povídkovou sérií inspirovanou nejčastějšími tropami žánru, počínaje výletem na loď duchů s názvem Man of Medan. Jako další si letos v létě vezmou na paškál podezřelá, konzervativní a vůbec trochu zneklidňující americká městečka, kde se kdysi určitě stalo něco hrozného – jenom kdybyste přišli na to, co…

Další část hororové antologie The Dark Pictures vás zavede do městečka Little Hope

Antologie The Dark Pictures od tvůrců Until Dawn je od začátku zamýšlená jako série částečně oslavující, částečně parodující různé hororové žánry. Její první část Man of Medan oficiálně vychází zítra, ne všichni ale dokážou udržet tajemství a na jejím konci se nachází krátká nápověda o zaměření druhé herní povídky.

Bleskovky

  • 9. 7. 10:17 - Známe datum vydání hororu The Dark Pictures: Little Hope i jeho sběratelskou edici