Syberia II

Syberia II

Články

GOG rozšiřuje platební možnosti i slevy na adventury i závody

Sotva na oblíbeném GOGu skončily Black Friday slevy (a pár dnů předtím pěkné, kusově omezené rychloslevy), máme tady další útok na naše kreditní karty. Tentokrát by se měli mít na pozoru hlavně milovníci adventur a závodů. Tohle adventurně-závodní kombo “kazí” jen tři tituly: vesmírná strategie Haegemonia Gold Edition, alternativně válečná akce Iron Storm a jedna z povedenějších kopírek Commandos - Robin Hood: The Legend of Sherwood.

Benoit Sokal a Microïds chystají třetí díl Syberie

Skvělou zprávu přinesl francouzský vydavatel Anuman Interactive, který před třemi lety zakoupil studio Microïds, stojící za vynikající sérií Syberia. Anuman prý podepsal smlouvu s Benoitem Sokalem na vývoj Syberie III. Sokal napíše scénář hry a zakladatel Microïds, Elliot Grassiano bude celý vývoj hry řídit. Navíc, hra by měla vyjít pod značkou Microïds.

Syberia II CZ - návod 2.část

Ve druhé půli adventury Syberia II se potkáte s posledními Youkoly, kteří žijí v podzemní ledové jeskyni. Tam také končí koleje, takže dál budete pokračovat po moři. Součástí návodu jsou i obrázky s popiskem.

Syberia II CZ - návod 1.část

Po několika odkladech u nás začátkem léta konečně vyšla lokalizovaná verze povedené adventury Syberia II. Při putování právničky Kate za mamuty vám pomůže tento podrobný návod na první polovinu hry.

Syberia II hotova

Třetí týden v březnu by se měli všichni ti, kteří jsou zatíženi na adventury a uchvátil je první díl díla s názvem Syberia, dočkat jeho nového pokračování - Syberia II, kde se spolu s hlavní hrdinkou Kate konečně dostanete do bájného světa Hanse Voralberga.

Syberia II - dojmy z dema

Otestovali jsme demo velmi očekávané adventury Syberia II, v němž navštívíte nádraží a hospůdku uprostřed Sibiře. Pro lepší názornost jsme jako součást letmých dojmů natočili i tříminutové video.

Bleskovky

  • 21. 11. 2016 - První a druhý díl herní série Syberia obohatí seznam zpětně kompatibilních X360 titulů.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
3. dubna 2004
Recenze