zavřít

GOG rozšiřuje platební možnosti i slevy na adventury i závody

Windows MAC

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sotva na oblíbeném GOGu skončily Black Friday slevy (a pár dnů předtím pěkné, kusově omezené rychloslevy), máme tady další útok na naše kreditní karty. Tentokrát by se měli mít na pozoru hlavně milovníci adventur a závodů. Tohle adventurně-závodní kombo “kazí” jen tři tituly: vesmírná strategie Haegemonia Gold Edition, alternativně válečná akce Iron Storm a jedna z povedenějších kopírek CommandosRobin Hood: The Legend of Sherwood.

Commandos mám hodně rád a Robina Hooda jsem kdysi zkoušel, ale nějak mi to nesedlo. Z “Commandos žánru” u mě obstálo vlastně jen Desperados. Ale mým (ne)vkusem se nenechte odradit, na základě 173 hodnocení má Robin Hood na GOGu hodnocení 4,5 hvězdiček z pěti, takže klidně do toho. Do Sherwoodského lesa se navíc můžete podívat za pouhopouhé tři dolary. Druhou největší žánrovou kategorií jsou v aktuálních slevách závody.

Můžete si pořídit třeba stařičký Megarace a to jedničku a dvojku v jednom balíčku a trojku pak zvlášť. Pro mě osobně je ale mnohem lákavější Motoracer. Ve slevě jsou všechny tři hlavní díly. Jedničku jsem si na GOGu koupil tuším hned poté, co se tam objevila a je to jedna z mála starých dobrých her, které po pár minutách nevypnu - vedle Theme Hospital a některých adventur jsem docela nedávno strávil s Motoracerem několik dlouhých hodin.

Pořád jsou to fajn závody, i když jde vidět, jak jsou řídké na obsah - je tam jen hrstka motorek a tratí, takže za chvilku jezdíte po stejných okruzích pořád dokola a okouká se to. Ale neberte to za ty prachy. A za 1,79 dolaru bych si mohl zase já doplnit sbírku o dvojku. Čímž se dostáváme k hlavnímu tématu slev, kterým jsou adventury. Pokud snad někdo ještě nemá Syberii nebo Syberii 2, jděte do toho. Ve slevě jsou oba díly, každý za tři dolary. Sice teď čerstvě vyšel nový Broken Sword 5, ale na mrazivé zimní večery bude mrazivá zimní Syberia ideální.

Kdo už obě Syberie jako já máte, můžete mrknout třeba po povedené detektivce Still Life, nebo jejím o fous horším, ale pořád ucházejícím druhém dílu. A pro typické adventurní prozkoumávače má GOG ve slevě tři díly Atlantis. Slevy pak završuje Amerzone, Post Mortem, Return to Mysterious Island a několik Draculovin. Sice jsem se zařekl, že si dám s GOGem na chvíli pauzu, abych vůbec mohl některé dříve nakoupené hry zahrát, ale s touhle akcí se mi Poláci trefili do noty...

A jestli byste rádi na GOG nakupovali, ale nemáte kreditní kartu, trefili se Poláci do noty i vám. Před pár dny totiž zavedli novou platební možnost: Paysafecard. Pod tímhle názvem se skrývá stará známá předplacená kartička, kterou si podle webu Paysafecard můžete koupit i na pár lokalitách i u nás. Teď už se slevám tuplem nevyhnete - stačí si kartičku koupit a pak si ji při objednávce vybrat z dostupných platebních možností. A pak už jen vesele hrát, třeba aktuální adventury ve slevě.

Tagy: slevy Závodní adventura staré dobré hry

Zdroje: GOG.com

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.