Atlantis 3: The New World

Atlantis 3: The New World

Články

GOG rozšiřuje platební možnosti i slevy na adventury i závody

Sotva na oblíbeném GOGu skončily Black Friday slevy (a pár dnů předtím pěkné, kusově omezené rychloslevy), máme tady další útok na naše kreditní karty. Tentokrát by se měli mít na pozoru hlavně milovníci adventur a závodů. Tohle adventurně-závodní kombo “kazí” jen tři tituly: vesmírná strategie Haegemonia Gold Edition, alternativně válečná akce Iron Storm a jedna z povedenějších kopírek Commandos - Robin Hood: The Legend of Sherwood.

Atlantis III - návod 2.část

Jak dostat jednorožce na druhou stranu bludiště? Jak najít v mapě vyobrazená souhvězdí? Jak správně otevřít sejf? Na tyto a mnohé další otázky odpoví návod na druhou půlku Atlantis III.

Atlantis III - návod 1.část

Atlantis III patří mezi adventury, jejichž řešení je oříškem i pro zkušenější hráče a to hlavně kvůli lehce přehlédnutelným předmětům. Proto Vám současně s recenzí nabízíme první český návod.

Vizuální hostina z Atlantis na vlastní oči

Na západ od našich hranic se od tohoto týdne prodává už třetí díl Atlantis s podtitulem The New World (v USA známý jako Beyond Atlantis II).

Atlantis III: The New World už v říjnu

Pokud máte rádi adventury, určitě Vás potěší zpráva, že třetí inkarnace Atlantisu s podtitulem The New World vyjde v Evropě již příští měsíc (PC verze má 3 CD nebo jednu DVD placku) a to díky vydavatelům Acclaim Entertainment a Cryo.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
26. října 2001
Recenze