Robin Hood: The Legend of Sherwood

Robin Hood: The Legend of Sherwood

Články

GOG rozšiřuje platební možnosti i slevy na adventury i závody

Sotva na oblíbeném GOGu skončily Black Friday slevy (a pár dnů předtím pěkné, kusově omezené rychloslevy), máme tady další útok na naše kreditní karty. Tentokrát by se měli mít na pozoru hlavně milovníci adventur a závodů. Tohle adventurně-závodní kombo “kazí” jen tři tituly: vesmírná strategie Haegemonia Gold Edition, alternativně válečná akce Iron Storm a jedna z povedenějších kopírek Commandos - Robin Hood: The Legend of Sherwood.

Robin Hood: The Legend of Sherwood pics

Čtrnáct čerstvých obrázků se dnes objevilo také v galerii u hry Robin Hood: The Legend of Sherwood, která by se prostřednictvím Wanadoo měla v obchodech objevit už letos v listopadu.

Robin Hood: Legend of Sherwood - prev.

Postava Robina Hooda, krále zbojníků, který bohatým bral a chudým dával, je celosvětově známá a z toho těží stejnojmenná strategie, která vychází z herních principů Commandos nebo Desperados.

Robin Hood: The Legend of Sherwood

Jak jsme se dozvěděli z rozhovoru na HomeLANu, připravovaná taktická strategie vycházející z legendy o neohroženém bojovníkovi, který bral bohatým a chudým dával - Robinu Hoodovi, je již v podstatě hotova a nyní už probíhají pouze dolaďovací práce, při kterých se tvůrci snaží vychytat co nejlépe všechny chybičky.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
6. prosince 2002
Recenze