Super Mario Maker 2
Věková dostupnost

Super Mario Maker 2

Články

Animal Crossing: New Horizons je 6. nejprodávanější hrou v historii Switche

Když už i drsný herec Danny Trejo si ujíždí na aktuální senzaci Animal Crossing: New Horizons, není pochyb o její všeobjímající popularitě mezi hráči všeho věku, pohlaví i zaměstnání. Dalo se tušit, že čísla z prodejů nás ohromí, ale tady se píše historie, se kterou se jen tak někdo nemůže měřit. Nový Animal Crossing je hit, který se okamžitě zařadil mezi absolutní špičku her pro Switch.

Nintendo má radost, konzole Switch a její hry slaví milionové úspěchy

Zatímco Wii U bylo z hlediska prodaných kusů velkým přešlapem (pouhých 13 milionů), Switch se ukázal jako trefou do černého. Během tří let života hybridní konzole se do obchodů rozeslalo 52 milionů kusů, z toho téměř 11 milionů v posledních třech měsících loňského roku. Switch se tedy za tři roky dostal na polovinu hodnoty, kam se PlayStation 4 dostal za 7 let.

2019 a takový Ten moment...

Na herní rok 2019 nebudu vzpomínat se zalíbením ani se slzou v oku. Taková docela obyčejná, nijak nevybočující sbírka dvanácti měsíců, jejichž obsah mě nadchl jen zřídka, stejně jako mě skoro neurazil. I přesto jsem si v loňském roce našel několik Těch momentů.

Best of 2019: Hra roku

Rok 2019 byl z hlediska her podivným obdobím. Celý průmysl už se připravuje na bombastický letošek a hned několik titulů se dočkalo odkladu, ať už ze strategických důvodů, nebo prostě proto, že vývojáři potřebovali víc času na dokončování. Díky tomu se letos podařilo vyšvihnout spoustě her, které by jinak zapadly v cunami AAA titulů. Tady je naše desítka nejlepších her za rok 2019. Zítra spustíme čtenářské hlasování a jsme zvědaví na výsledky, protože tenhle rok neměl jednoznačného favorita.

Bleskovky

  • 2. 10. 2019 - Super Mario Maker 2 si po posledním updatu konečně můžete zahrát s kamarády online.

  • 24. 7. 2019 - Super Mario Maker 2 zvyšuje množství levelů, které můžete mít uložené na serveru, na 64. Hranice by se v budoucnu měla ještě dále zvýšit.

  • 10. 7. 2019 - Hráči už v Super Mario Maker 2 vytvořili přes 2 miliony úrovní.

  • 15. 5. 2019 - Na dnešním Directu Nintendo ukáže 15minutovou prezentaci Super Mario Maker 2.

  • 25. 4. 2019 - Editor úrovní Super Mario Maker 2 vyjde exkluzivně na Nintendo Switch 28. června letošního roku.

Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
88/100
Datum recenze:
10. července 2019
Recenze