Star Wars Galactic Battlegrounds

Star Wars Galactic Battlegrounds

Články

Nejlepší Star Wars hry podle redakce Games.cz

Tak nám včera vyšly nové filmové Hvězdné války. My v redakci jsme se na Vzestup Skywalkera kolektivně vydali až dnes a dojmy vám případně sdělíme v některém z novoročních podcastů či na sociálních sítích, ale ještě předtím nás napadlo rekapitulovat naše nejoblíbenější počítačové hry z předaleké galaxie. Někdo rád závodí, jiný seká mečem, další přemýšlí nad strategickou mapou. Ke komu se přikláníte vy?

Síla vás provázej, GOG.com nabízí pořádné slevy na Star Wars hry

Jelikož se blíží 4. květen (May the Fourth be With You), GOG.com spouští slevovou akci na celou řadu titulů spojených se ságou Star Wars. Pokud vám tedy nějaký kousek v digitální knihovničce chybí, teď je ten správý čas na doplňování, protože v rámci Blaster a Saber Bundlu jde sehnat tyto hry s 37% respektive 76% slevou. Což už je nabídka, která se neodmítá, protože tohle jsou droidi, které hledáte.

Druhá vlna Star Wars her na GOGu přinesla i digitální premiéru X-Wing vs. TIE Fighter a X-Wing Alliance

Fanoušci Hvězdných válek v herním podání mají opět důvod vytáhnout dobře naučeným pohybem platební karty, aby si nekompromisním zadáním všech potřebných údajů rozšířili svou knihovnu na GOG o minimálně trojici "nových" titulů. Uvozovky jsou na místě, protože svou digitální premiéru si včera odbyla trojice her Star Wars her: X-Wing vs. TIE Fighter, X-Wing Alliance a Galactic Battlegrounds. Nejde tedy o nové hry v pravém slova smyslu, ale jsou nové v katalogu GOG a vůbec poprvé si je můžete pořídit v digitální verzi. A nejenom je, protože v rámci partnerství s Disney jsou na GOG nově k mání ještě další tři Star Wars hry.

SW: Galactic Battlegrounds - dojmy

Jak se hraje sci-fi verze Age of Empires s názvem Star Wars: Galactic Battlegrounds? Zde jsou naše poznatky z dema.

Star Wars Galactic Battlegrounds info

Možná že máte ještě v dobré paměti první a zatím poslední pokus o realtimovou strategii ze světa Star Wars - neblaze proslulý Force Commander.
Hodnocení Metacritic:
75/100