Máte námět či připomínku? Napište nám
Skull and Bones

Skull and Bones

Články

Brzo čekejte Call of Duty, Assassin’s Creed a Far Cry. Beyond Good & Evil 2 a Skull and Bones hned tak nebudou

Z noci na dnešek proběhly konferenční hovory dvou vydavatelských gigantů Activision Blizzard a Ubisoft. Hlavouni firem v nich zhodnocovali poslední čtvrtletí, ale nás spíš zajímá jejich výhled do nového roku, kalendářního v prvním případě, fiskálního ve druhém. Rozhodně se máme na co těšit, ale dojde i na zklamání.

Ubisoft a Sony odkládají ve velkém. Zdrží se The Last of Us 2 i noví Watch Dogs

Mysleli jste si, že jaro příštího roku bude tak nabité hrami, až nebudete vědět, kam dřív skočit? Nejspíš to nakonec nebude zas tak horké. The Last of Us: Part 2 sice své únorové datum vydání oznámilo před měsícem, už teď ale v Naughty Dog vědí, že ho nestihnou. Včas nevyjdou ani Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine nebo Gods and Monsters od Ubisoftu.

Se Skull & Bones letos vůbec nepočítejte

„Letos by mohla být tahle multiplayerová akce jednou z největších perel tiskové konference Ubisoftu. Předpokládejme, že hra je téměř hotová, že vyjde někdy na podzim a že si tak budou moct vývojáři dovolit na E3 vytáhnout z rukávu to nejlepší.“ Tak takovou prognózu ohledně námořnické Skull and Bones vyřkl Adam před týdnem v našem článku 5 her, které už na příští E3 nechceme vidět a do posledního puntíku se mýlil.

5 her, které už na příští E3 nechceme vidět

Znáte to sami. Když se na E3 ukázal třeba takový Crackdown 3, začali jsme v redakci vždycky zívat a určitě jsme nebyli sami. Hru si může vydavatel na E3 ukázat, kolikrát chce, ale když tam vidíte jednu věc rok co rok a pořád vypadá tak nějak stejně, už vás to jednoduše nebaví. Zatímco jiným se tolik pozornosti nedostává, některé kousky se na E3 protáčí příliš často. Pojďme si na hříšníky ukázat prstem.

Chystá se seriál podle hry Skull and Bones, která ještě ani nemá datum vydání

Ubisoft má momentálně plné ruce práce s propagací The Division 2, ještě nedávno ho zaměstnávalo nové Far Cry, ale až budou obě tyto hry minulostí, snad si konečně najde čas a vytasí se s něčím novým ohledně chystané námořní akce Skull and Bones. Naposledy jsme o ní slyšeli loni v červnu a teď sice zase vyplavala na světlo, ale doprovázená velmi neobvyklým oznámením. Chystá se totiž televizní seriál.

Ve Skull and Bones se spojíte s ostatními hráči a pak jim vrazíte šavli do zad

Sea of Thieves se dívá na pirátské řemeslo z vyloženě komiksového pohledu – vystřelujete se z děla, všechno je takové kreslené, místní kostlivci vám strach nenaženou. Skull and Bones od Ubisoftu sice na pohled vypadá výrazně realističtěji, ale historickou věrnost tady taky nečekejte. Válečné lodě se chovají spíš jako krasobruslaři než nemotorné dřevěné tanky, a nové záběry z hraní vám ukážou, že potopit soupeře zabere spíš vteřiny než minuty.

Bleskovky

  • 16. 5. 2019 - Pirátská akce Skull and Bones se znovu odkládá, nevyjde letos a neukáže se ani na E3.

  • 8. 8. 2018 - Ubisoft s sebou na Gamescom 2018 přiveze Starlink: Battle for Atlas, Trials Rising, Assassin’s Creed Odyssey, Skull & Bones, The Division 2, Anno 1800, Mario + Rabbids Kingdom Battle a Just Dance 2019.

  • 25. 5. 2018 - Ubisoft s sebou na E3 2018 přiveze The Division 2, Beyond Good & Evil 2, For Honor, Skull & Bones, Starlink: Battle for Atlas, Transference.

  • 18. 5. 2018 - Skull & Bones vyjde až někdy v období od 1. dubna 2019 do 31. března 2020, objeví se však na E3 2018.