Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Články

Listopad s PS Plus přinese boj i strach, Games with Gold zase detektivní případ

Stejně jako říjen přinesl s oznámením data vydání The Last of Us: Part 2 do předplatného PS Plus první díl, dočkáte se v listopadu původního Niohu. A také jednoho hororového dobrodružství v městečku s pořádně potemnělou minulostí. Na Xboxu oproti tomu můžete následující měsíc zasvětit toulání po viktoriánském Londýně anebo létání po galaxii v novém prototypu Jedi Starfighteru.

Sherlock Holmes se v dramatickém videu snaží zachránit vlastní dceru

Nejnovější videoherní dobrodružství slavného detektiva Sherlocka Holmese vyjdou už 10. června a tak vývojáři z Frogwares dávají víc a víc indicií, jak bude vypadat hlavní zápletka. Jak už bylo řečeno dřív, v Sherlock Holmes: The Devil’s Daugther se bude hlavní dějová linka točit kolem soukromého života slavného detektiva. Přesněji řečeno, zaměří se na jeho dceru, která se začíná chovat pro své okolí podezřele.

Hratelnost Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter oživí minihry - plížení a odposlech

Necelý měsíc zbývá do vydání adventurní detektivky Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter a zhruba desetiminutové video s českými titulky vám předvede základní herní principy, na kterých nová série případů slavného detektiva stojí. Na sérii je vidět neustálý vývoj a Devil’s Daughter ukazuje několik dalších novinek, které koncept rozšiřují.

První záběry z Sherlock Holmes: The Devil's Daughter ukazují dramatickou akci

Bigben Interactive představili krátký sestřih toho z nového dobrodružství Sherlocka Holmese. The Devil’s Daughter vyjde 10. června na PC, PS4 a Xbox One. Příběh hry postaví hráče před zatím nejzapeklitější případ – na adrese Baker Street 221B se objeví dívenka jménem Katelyn a Holmes následně vůbec poprvé nebude chtít tajemství odhalit, ale jedno takové udržet pod pokličkou.

Povedený filmeček vás láká k detektivce Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Nikoli ukázkou hratelnosti, ale umu grafiků se pyšní nová ukázka dalšího videoherního dobrodružství slavného britského detektiva jménem Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Titul vyjde 27. května na Xbox One, PC a PS4. Ukázka s názvem A Mystic Trip po stránce hratelnosti neukazuje nic, navozuje však sympaticky potemnělou atmosféru viktoriánského Londýna a láká k zápletce, ve kterém se drobná slečna jménem Katelyn objeví u domu 221B v Baker Street.

Osmé herní dobrodružství Sherlocka Holmese nese podtitul The Devil's Daughter

Vydavatel Bigben Interactive a vývojáři ze týmu Frogwares oznamují další pokračování videoherního dobrodružství slavného anglického detektiva – Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Od roku 2002 se bude jednat o celkem již osmý velký titul, jenž si bere příklad ze slavné postavy Sira Arthura Conana Doylea. Vývojáři nám i tentokrát slibují hutný příběh protkaný řadou zapeklitých případů. Navrch plánují přidat promyšlenou hratelnost i dějství větvené na základě vlastních rozhodnutí hráče.

Bleskovky

  • 24. 11. 2017 - Služba Xbox Game Pass nabídne od 1. prosince novou várku her (Gears of War 4, Darksiders: Warmastered Edition, Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, This War of Mine: The Little Ones, Casey Powell Lacrosse 16, Mega Man 10 a Mass Effect).

  • 11. 4. 2016 - Video: 7 minut gameplay záběrů ze hry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.

  • 10. 2. 2016 - Sherlock Holmes: The Devil's Daughter vyjde 27. 5. 2016. (+ obal)

  • 10. 11. 2015 - Sherlock Holmes: The Devil's Daughter poběží na Xbox One i PS4 v rozlišení 1080p při 30 FPS. Vývojáři plánují vydat hru v březnu 2016.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
19. června 2016
Recenze