zavřít

Listopad s PS Plus přinese boj i strach, Games with Gold zase detektivní případ

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Stejně jako říjen přinesl s oznámením data vydání The Last of Us: Part 2 do předplatného PS Plus první díl, dočkáte se v listopadu původního Niohu. A také jednoho hororového dobrodružství v městečku s pořádně potemnělou minulostí. Na Xboxu oproti tomu můžete následující měsíc zasvětit toulání po viktoriánském Londýně anebo létání po galaxii v novém prototypu Jedi Starfighteru.

Po oznámení data vydání dvojky (13. březen 2020) se předplatitelé PS Plus v listopadu dočkají prvního Niohu, kde ze sebe v soubojích s prastarými japonskými démony musí vytřískat to nejlepší. Ozbrojte se mečem, kopím, šurikeny, lukem, ale klidně taky magií. Čímkoliv, co vám pomůže stát se nejlepším samurajem.

Druhou hrdinskou výpravu můžete podniknout v hororovém Outlast 2, kde se ze spárů šíleného kultu snažíte vysvobodit svou unesenou manželku. Obě hry si budete moct na PS Store vyzvednout mezi 5. listopadem a 3. prosincem, což vám dává pár posledních dnů na posbírání The Last of Us Remastered a baseballu MLB: The Show 19.

Games with Gold pro listopad přichází jako již tradičně hned se čtyřmi hrami, dvěma z aktuální generace a dvěma v rámci zpětné kompatibility. Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter vám vrazí do ruky lupu a roli nejlepšího detektiva všech dob, s nímž budete muset odhalit roucho tajemství obestírající vaši adoptivní dceru. K vyzvednutí od 1. do 30. listopadu.

Druhá hra pro Xbox One z vás udělá strojvedoucího vlaku v dystopickém světě adventury The Final Station. Vaším posláním je bezpečná přeprava cestujících v krajině plné nakažených jedinců. Udržte vláček v chodu, pečujte o přeživší a dopravte je do jejich cílové destinace za každou cenu. Simulátor Českých drah se zombíky bude v rámci Games with Gold dostupný mezi 16. listopadem a 15. prosincem.

Z dob prvního Xboxu se vrací Star Wars: Jedi Starfighter, vesmírná střílečka předcházející filmové Epizodě II. Adi Gallia se na popud Rady Jediů vydává prozkoumat sektor Karthakk a vy můžete být u toho, pokud se za knipl stihnete posadit do 15. listopadu.

Od 16. do 30. listopadu si pak můžete zazávodit v Joy Ride Turbo, které původně vyšlo na Xbox 360. Motokáry jsou možná královskou disciplínou u Nintenda, ale ani tady nebudete ochuzení o skákání z útesů a podobné kratochvíle.

Tagy: předplatné

Zdroje: Microsoft blog,blog.playstation

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.