Outlast 2
Věková dostupnost

Outlast 2

Články

Listopad s PS Plus přinese boj i strach, Games with Gold zase detektivní případ

Stejně jako říjen přinesl s oznámením data vydání The Last of Us: Part 2 do předplatného PS Plus první díl, dočkáte se v listopadu původního Niohu. A také jednoho hororového dobrodružství v městečku s pořádně potemnělou minulostí. Na Xboxu oproti tomu můžete následující měsíc zasvětit toulání po viktoriánském Londýně anebo létání po galaxii v novém prototypu Jedi Starfighteru.

Outlast 2 vás vyděsí k smrti příští týden společně s kolekcí všech Outlast her

Demo Outlast 2 jste už vyzkoušeli, a pokud jste odolali s tím, že si raději počkáte na plnou verzi, tak jste se dočkali. Pokračování úspěšného hororu vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One už 25. dubna. 

Do konce října si můžete stáhnout demo kukuřičného hororu Outlast 2

Podzim se konečně pořádně uvedl deštěm, mlhou, zimou a nadurděností kolemjdoucích. Jestli někdy byla potřeba nějaká psychologická vzpruha, něco, co by vašemu kroku vrátilo elán a vašim tvářím barvu, je to právě teď. A hle, jaká předvídavost, jaké úžasné načasování, že včera vyšlo demo brutálního, děsivého a depresivního hororu Outlast 2!

Na prvních záběrech z Outlast 2 hraje prim kukuřice a venkov

Cornfield Chase a Farm Horror jsou názvy prvních dvou videí z hraní druhého Outlastu. A jsou to již samotné názvy, které dávají tušit, co hráče v Outlast 2 čeká – příběh hry se přesouvá z psychiatrické léčebny na venkov a místo doktorů a psychopatů budou hráče stíhat noční můry v podobě vidlemi ozbrojených náboženských fanatiků.

Biblický trailer na Outlast 2 zvěstuje potrestání hříšníků

Při oznámení začátku vývoje pokračování hororu Outlast Adam předpovídal, že k vydání hry, vzhledem k velikosti týmu, jen tak nedojde. A rok a půl poté mu nelze než dát za pravdu – krom obráceného kříže v plamenech a mnoha párů očí jsme ze hry neviděli zatím nic. Nová upoutávka ale přeci jenom něco konkrétního přináší, byť v dost netradiční formě.

Bleskovky

  • 4. 5. 2021 - Game Pass přivítá novou Fifu, poslední Just Cause i Red Dead Online

  • 29. 3. 2018 - Vyšel nový (příběhový) mód pro Outlast 2, který ubírá na původní strašidelnosti a obtížnosti. Hra je navíc obohacena o některé (původně vystřižené) scény.

  • 30. 10. 2017 - Outlast 2 se prodalo téměř milion kusů. Na Xbox One X poběží v nativním 4k rozlišení při 60fps.

  • 21. 4. 2017 - STEAM odhalil minimální a doporučené systémové požadavky pro hru Outlast II.

  • 6. 3. 2017 - Digitální verze Outlast 2 vyjde na PC, Xbox One a PS4 25. dubna. Ve stejný den vyjde na konzolích také fyzická kompilace Outlast Trinity (Outlast + Outlast: Whistleblower + Outlast 2).

  • 13. 10. 2016 - Vývojáři z Red Barells neplánují přidat podporu PS VR pro hru Outlast 2.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
4. května 2017
Recenze