Planet Coaster
Věková dostupnost

Planet Coaster

Články

Koho volá další DLC pro Planet Coaster? Krotitele duchů!

Tycoon zábavního parku Planet Coaster se snad nikdy nezastaví. Na obzoru je další, tentokrát nejambicióznější rozšíření s licencí Ghostbusters, respektive Krotiteli duchů. Naštěstí jde o licenci nezapomenutelného bijáku z osmdesátých let, a ne jeho moderní pojetí z roku 2016. Nepůjde pouze o nové atrakce inspirované snímkem, ale o pořádný servis pro fanoušky hry i filmu.

V dalším DLC pro Planet Coaster se vrátíte desítky let do minulosti

Studio Frontier Developments má teď plné ruce práce s dinosauřím tycoonem Jurassic World Evolution. To ale neznamená, že by se tvůrci přestali věnovat své předchozí úspěšné hře Planet Coaster. Příští týden totiž dorazí v pořadí již čtvrtý tematický balíček, tentokrát zaměřený na retro atrakce.

Vývojáři rozšiřují Planet Coaster o studiový balíček plný filmových rekvizit

Zábavný a povedený (viz recenze) tycoon Planet Coaster postupně bobtná, a to nejen formou patchů. Aktuálním důkazem toho budiž čerstvě vydané DLC s názvem Studios Pack, které doprovází velký patch dostupný pro všechny hráče. Studios Pack vás zavede na plac filmových hitů a do hollywoodských studií zrovna ve chvíli, kdy se tam něco natáčí.

Podívejte se na hororovou projížďku inspirovanou Vetřelci v Planet Coaster

Planet Coaster vyšel teprve v listopadu, v recenzi dostal devítku, a teď jsou v něm i Vetřelci, filmová monstra, která byste v jinak mírumilovném simulátoru zábavního parku asi nečekali. Jenže pokud si něco takového zvládnete sami postavit jako Hin Nya, můžete si zajezdit na orbitu a pak sjet expresním výtahem rovnou do pekla – na měsíc LV426.

Bleskovky

  • 17. 7. 2020 - Výborný tycoon Planet Coaster vyjde po 4 letech na konzolích

  • 1. 11. 2017 - Video / download: Projeďte se světem hry Super Mario Odyssey v Planet Coaster.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
8. července 2017
Recenze