Humble rozdává zadarmo taktickou akci The Bureau: XCOM Declassified
zdroj: tisková zpráva

Humble rozdává zadarmo taktickou akci The Bureau: XCOM Declassified

1. 12. 2017 13:01 | Novinky | autor: Adam Homola |

Značka XCOM je skvělým příkladem toho, jak oživit a zmodernizovat stařičkou sérii. Její taktické tahové strategie jsou výborné, a špatně nedopadl ani během vývoje prokletý The Bureau: XCOM Declassified. Hra si prošla restartem a několika veletoči, kvůli kterým se z atmosférické FPS stala taktická 3rd person akce. Málokterá hra by přežila takovou změnu ve zdraví, ale The Bureau se to povedlo a vy se teď můžete o jejích kvalitách přesvědčit zadarmo.

The Bureau: XCOM Declassified je totiž na Humble Bundle do zítřejšího odpoledne úplně zadarmo. Stačí se jen přihlásit, jít na produktovou stránku hry v obchodě a kliknout na příslušné tlačítko. Pak si jen vyzvednete klíč, ten aktivujete na Steamu a můžete vesele hrát.

Žádnou velkou pecku nečekejte a je dost možné, že hra za těch pár let (vyšla v srpnu 2013) docela zestárla. Svého času šlo ale o docela povedenou taktickou akci a zajímavý doplněk hlavní tahové série.

Ostatně Miloš si ji tehdy v recenzi pochvaloval: „XCOM chtěl být další BioShockem, ale z velkých ambic si přivodil infarkt a zdlouhavá resuscitace se na něm podepsala. Nakonec se probral jako úplně jiná hra s docela jiným názvem, ale důležité je, že funguje, baví, dobře vypadá a příjemně odsýpá. Prostě povedená taktická střílečka.“

zdroj: Vlastní

Vedle samotné hry dostanete na Humble Store ještě 10procentní slevu na službu Humble Monthly. Ta platí jen pro nové zákazníky, nikoliv pro stávající předplatitele. S malou slevou si tak můžete vyzkoušet službu měsíčního předplatného, kdy za malý peníz dostáváte každý měsíc několik her podle výběru tamní redakce.

Předplatné můžete zrušit kdykoliv a hry, které jste během aktivního předplatného obdrželi, vám už zůstanou. Navíc nejde jen o malé nezávislé hry, ale občas tam najdete i solidní nálož velkých titulů. Například minulý měsíc jste mohli dostat Resident Evil 5, Shadow Tactics, Dead Rising 2, bonusy do Quake Champions, The Elder Scrolls Online a The Elder Scrolls Legends, Silence, Emily is Away Too, World to the West a Wilmot’s Warehouse.

V říjnu tam byl zase například Rise of the Tomb Raider, Wargame, nebo třeba Furi. Pokud byste tak čirou náhodou neměli co hrát, čemuž se mi nechce věřit, můžete si vedle The Bureau: XCOM Declassified vyzkoušet i Humble Monthly.

Nejnovější články