XCOM 2

XCOM 2

Články

Vypráskejte emzáky ze Země! XCOM 2 je do čtvrtka zdarma

Spolu s horolezeckým simulátorem Insurmountable

Skvělé hry (téměř) zadarmo: Total War: Shogun 2, XCOM 2, Alien: Isolation

COVID-19 sice přináší nečekané překážky, na které se jen těžko zvyká, ale ruku v ruce s nimi přicházejí akce, na které si naopak zvykáme snadno. Příval her zdarma či za zlomek obvyklé ceny nebere konce a jen tento týden se na nás hrne zásoba velmi zajímavých kousků. Ideální příležitost vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového.

Na Switchi letos vyjde Bioshock, Borderlands, XCOM 2 i Star Wars

Nintendo zničehonic vypustilo do světa svůj další půlhodinový Direct plný zajímavých oznámení. Ve videu, nebo zprostředkovaně v našem článku, se dozvíte o spoustě nových a starších her, které se ještě během letošního roku dočkají své přenosné verze na Switchi. Ale došlo i na oznámení budoucích plánů s Pokémony a Animal Crossingem.

K víkendovému hraní zdarma se přidává WoW, XCOM 2 a Cities: Skylines

Ve středu jsem psala o tom, že se tento víkend můžete vrhnout na český loot’n’shoot Vigor, ne všichni ale disponují Xboxem, takže se herní firmy v rámci propagace smilovaly i nad nuznými PC hráči. Víkendové hraní zdarma si tak můžete střihnout s emzáckou invazí v taktickém XCOMu 2, s poklidným budováním infrastruktury v Cities: Skylines, anebo započít novou kapitolu závislosti na World of Warcraft.

Steam se proměnil v nadmíru útulnou chaloupku slev

Vánoce, to je stromeček, cukroví, Ježíšek a samozřejmě taky zimní slevy na Steamu. Ekonomická složka karetních her sice Valve moc nejde, se svými sezónními výprodeji si nicméně dává záležet vždycky. Letos na vás kromě oblíbených herních slev čeká i chaloupka plná překvapení, kde můžete dostat nějaké ty ozdůbky na profil.

Bleskovky

  • 10. 6. 11:39 - Firaxis sice chystá Midnight Suns, ale jeho série XCOM rozhodně není mrtvá

  • 14. 10. 2020 - Kompletní edice XCOM 2 vyjde za měsíc na mobilech

  • 1. 6. 2020 - Switch přivítal kolekce BioShocků a Borderlands spolu s druhým XCOMem

  • 31. 5. 2018 - Členové PS Plus programu obdrží v červnu XCOM 2 (PS4), Trials Fusion (PS4), Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier (PS3), Zombie Driver HD Complete Edition (PS3), Squares (PSV) a Atomic Ninjas (PSV).

  • 8. 3. 2018 - Spekulace: Firaxis připravuje nové rozšíření pro XCOM 2.

  • 22. 2. 2018 - XCOM 2 Collection poběží na Xbox One X v rozlišení 1440p, vylepšen o odrazy okolí na hladkém povrchu, lepší hloubku ostrosti a lepší anti-aliasing.

DLC

XCOM 2: War of the Chosen
9/10
XCOM 2: War of the Chosen
Strategie
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Switch, iOS, iPadOS
29. srpen 2017
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
88/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
16. února 2016
Recenze