The Bureau: XCOM Declassified
Věková dostupnost

The Bureau: XCOM Declassified

Články

Humble rozdává zadarmo taktickou akci The Bureau: XCOM Declassified

Značka XCOM je skvělým příkladem toho, jak oživit a zmodernizovat stařičkou sérii. Její taktické tahové strategie jsou výborné, a špatně nedopadl ani během vývoje prokletý The Bureau: XCOM Declassified. Hra si prošla restartem a několika veletoči, kvůli kterým se z atmosférické FPS stala taktická 3rd person akce. Málokterá hra by přežila takovou změnu ve zdraví, ale The Bureau se to povedlo a vy se teď můžete o jejích kvalitách přesvědčit zadarmo.

HádejHru: otestujte své znalosti série XCOM

Když v první polovině 90. let vyšel první díl série XCOM, vydavatelem byla společnost MicroProse Sida Meiera. Za vývojem samotným se však skrýval pouze dvoučlenný tým tvořený bratry Julianem a Nickem Gollopovými. Málokoho tehdy asi napadlo, že XCOM bude za dvacet let takový pojem. Pamatujete si ale na začátky série? Vzpomenete si ještě na Apocalypse či Enforcera a nebo máte s XCOMem zkušenosti především z novodobé verze od studia Firaxis? A potvrdíte to v našem kvízu?

Take-Two počítá s pokračováním Red Dead Redemption, Borderlands i BioShock

Že si vydavatelé opečovávají své výdělečné značky a dojí z nich dolary seč jim vývojářské síly stačí, není nic nového pod sluncem. Přesto si až na výjimky nemůžeme být jistí, kterou značku čeká nový díl nyní, která si dá pár let oraz, a se kterou se z různých důvodů momentálně nepočítá. Jednou ze zmíněných výjimek je Take-Two, jejíž šéf Strass Zelnicky naznačil během konference Cowen and Company budoucnost celé řady sérií včetně Red Dead, BioShock nebo Borderlands.

Xbox 360 verzi XCOM Declassified rozšíří příběhové DLC

Majitelé X360 verze solidní taktické akce The Bureau: XCOM Declassified mohou vyhlížet DLC nazvané Hangar 6 R&D, které se za 5 babek začne prodávat 8. října a minimálně na nějakou dobu bude X360 exkluzivní.

Vychází LEVEL 233 s plnou hrou Red Orchestra 2

Když jsme před více jak třemi měsíci přebírali vydávání časopisu LEVEL, říkali jsme si, že první tři čísla budou nejdůležitější, jak z hlediska ohlasu čtenářů, tak s ohledem na stabilizaci celého magazínu. Nyní vychází třetí „nový LEVEL“ a aniž bychom chtěli předbíhat, vše zatím probíhá nad očekávání dobře, což musíme už po několikáté poděkovat právě vám, kteří si LEVEL pravidelně kupujete. Doufáme, že číslo 233, které je ode dneška k dostání v České republice a od pondělka příštího týdne i na Slovensku, vás zaujme nejen cenou 99 Kč / 4.99 Euro, ale i obsahem. Pojďme se na něj tedy nyní podívat podrobněji.

Přežij, adaptuje se, nakopej emzáky, káže Bureau: XCOM Declassified

Tak, poslední videový nájezd The Bureau: XCOM Declassified je. Veskrze shrnuje to, co jsme si u série XCOM už tak nějak zvykli. Přišli emzáci, nakopali konvenční armádu do khaki zadnic a teď je to na pár speciálních agentech, kteří emzáky okradou o jejich technologii, upraví si ji pro pětiprsté pazoury a následně je s ní nakopou do jejich zelenkavých marťanských zadnic.

Bleskovky

  • 5. 12. 2018 - Zpětná kompatibilita Xboxu One ode dneška zahrnuje The Darkness, Duke Nukem Forever a The Bureau: XCOM Declassified.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
29. srpna 2013
Recenze