Middle-earth: Shadow of War
Věková dostupnost

Middle-earth: Shadow of War

Články

Nabídka PlayStation Plus pro listopad je s příchodem PS5 bohatší

Bugsnax zdarma pro majitele nové generace

Hry podle filmů: Dlouhá cesta ke kvalitě

Laciné pokusy vydojit ještě pár dolarů z populárního hitu kin, ale i pecky, o kterých se mluví se stejným obdivem jako o jejich filmových předobrazech. Hry podle filmů si prošly dost dlouhou a dost bolestivou cestu. Teď to ale vypadá, že se dostaly do cíle a nikdy nebyly v lepší formě. Možná i proto, že už vlastně podle filmů moc nejsou...

Z Xbox Game Passu mizí víc her, než jich tam přibývá

Obsah předplatného Xbox Game Pass je zhruba stejně stabilní jako ten na Netflixu. Spousta her měsíc co měsíc přibývá, ale také jich dokonce ještě větší počet ubývá. Těžko říct, jestli už je opravdu nikdo nehraje, nebo vás jen Microsoft chce přimět k jejich trvalé koupi. Tak či tak, v Game Passu už prostě nebudou.

Seriál Pán prstenů od Amazonu se bude odehrávat ve Druhém věku

Po mnohém kličkování a ukazování poloprázdných map se společnost Amazon konečně odhodlala vypustit mezi fanoušky ochlupených nohou první skutečně konkrétní oznámení: chystaný seriál se bude odehrávat ve Druhém věku Středozemě. To znamená žádný mladý Aragorn. Místo něj se těšte jeho dávné předky – mocné Númenorejce.

Z Shadow of War zmizely loot boxy, naopak přibylo vyprávění

Když jsem někdy na konci minulého roku pařil Middle-earth: Shadow of War, ani jsem si nevšiml tolik propíraných loot boxů, ze kterých na vás za reálné peníze vyskakovali bonusoví skřeti, a rozhodně mi nechyběly. Proč bych se měl ochuzovat o nejlepší část celé hry, vlastnoruční verbování nových zrůdných poskoků? Loot boxy byly ve hře prostě tak nějak navíc, i když vlastně ničemu aktivně neškodily, a tvůrci evidentně souhlasí. S okamžitou platností je ze hry vymazali.

Bleskovky

  • 10. 8. 2022 - Vyzkoušejte mod, který do Skyrimu zakomponuje systém Nemesis z Shadow of Mordor

  • 3. 7. 2019 - Službu Xbox Game Pass v červenci rozšíří Middle-Earth: Shadow of War, Dead Rising 4, Undertale, Unavowed, Blazing Chrome, My Time at Portia, Timespinner a Lego City: Undercover.

  • 2. 8. 2018 - Warner Bros. Interactive oznámilo definitivní verzi Middle Earth: Shadow of War. Na PC, PS4 a Xbox One vyjde 31. srpna.

  • 18. 7. 2018 - Vyšel nový patch pro Middle-earth: Shadow of War, který ze hry odstraňuje market, opravuje chyby a přidává i nový obsah.

  • 9. 5. 2018 - Dnešním dnem končí Middle-earth: Shadow of Wars mikrotransakcemi.

  • 4. 5. 2018 - Video: Sledujte trailer k rozšíření Middle-earth: Shadow of War - Desolation of Mordor, které vyjde 18. května.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
18. října 2017
Recenze