Lord Of The Rings Online

Lord Of The Rings Online

Články

Sbalte si lembas, vyrážíme do Středozemě. The Lord of the Rings Online je zdarma

To by ale bylo fajn, kdybychom mohli na chvilku opustit preapokalyptickou rouškovou realitu a ocitnout se ve svém oblíbeném vymyšleném světě. Nehodlám nikomu upírat právo na vlastní vkus, ale asi se shodneme, že všichni rozumní obyvatelé zeměkoule by se okamžitě teleportovali do Středozemě. Hodit si nohy na stůl ve Dnu pytle. Obdivovat postmodernistickou architekturu Barad-dûr. A vida! To všechno můžete udělat, protože Středozem se otevřela úplně všem.

Svět Lord of the Rings Online se po letech rozšíří o vytoužený Mordor

Hrajete ještě někdo MMO ze světa Pána prstenů z roku 2007? Podle Steam Charts hraje Lord of the Rings Online (LOTRO) v průměru téměř 1000 hráčů každý den, což je u deset let staré onlinovky poměrně slušný výkon. Zvlášť když si uvědomíte, že poslední páté rozšíření Helmův žleb vyšlo před téměř čtyřmi roky. LOTRO však má stále co ukázat a není to nic menšího než samotný Mordor.

Dej mi víc peněz, já ti dám víc zábavy

Magické spojení free to play rezonuje herním světem posledních několik let a přesto vzbuzuje mezi hráči, vývojáři i novináři značné kontroverze. Jedni už nic jiného než model „hraj teď, zaplať později” neuznávají, druhá skupina pak free to play odmítá pomalu jako nástroj ďábla. V Levelu 242 se tomuto fenoménu podíval na zoubek Ondřej Švára a my vám jeho text nyní nabízíme i na Games.cz. Pokud se vám bude líbit, určitě si kupte aktuální LEVEL 243. Ještě pořád je k dostání na stáncích a podobných témat, zamyšlení a rozborů nabízí tradičně celou řadu (a navíc Steam verzi super střílečky Sine Mora zdarma).

Bleskovky

  • 7. 12. 2020 - Přes 13 let staré MMO Lord of the Rings Online bude zremasterované

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
6. dubna 2007
Recenze