Legacy of Kain: Soul Reaver 2

Legacy of Kain: Soul Reaver 2

Články

Šance na vznik nové Legacy of Kain hry je podle vývojářů 50:50

Crystal Dynamics známe poslední roky hlavně díky sérii Tomb Raider her (viz recenze Rise of the Tomb Raider), ale na kontě mají celou řadu dalších her včetně pradávného Gexe nebo upířiny Legacy of Kain: Soul Reaver. Díky dvojce, (Blood Omen - snad, trošku) a Defiance se série zaryla do srdcí hráčů, kteří od té doby touží po dalším dílu. Šance na jeho vznik překvapivě nejsou mizivé, ale jsou podle tvůrců nanejvýš fifty fifty.

Sen o novém díle Legacy of Kain: Amy Hennig odešla z Naughty Dog

Všude jenom Uncharted. Jako by Amy Henning nikdy v životě nepracovala na jiných hrách. Její potvrzený odchod z Naughty Dog, kde byla odpovědná za úspěch série Uncharted, je samozřejmě vážný důvod, proč jí s dobrodružstvím Nathana Drakea impulsivně spojovat. Přesto je potřeba této enfant terrible herního vývoje vyseknout poklonu i za jiné tituly, na nichž odvedla stejně skvělou, pro někoho možná dokonce i mnohem lepší, práci.

Retrospektivní vzpomínka na Legacy of Kain: Soul Reaver

Hrabat se v dávno uzavřené historii sice ničemu nepomůže, ale rozhodně je to dobré pro doplnění mozaiky vědomostí. Fanoušci série Blood Omen, respektive Soul Reaver se tak během (stále marného) čekání na další díl určitě rádi dozvědí, že Soul Reaver původně nemělo být pokračování Blood Omen: Legacy of Kain, ale zbrusu nová herní značka s pracovním označením Shifter.

Inquisitor, druhá Arma a Ultima 9 v nabídce GoGu

Člověk pár týdnů nestihne sledovat GoG.com a chlapci se s přidáváním nových titulů rozjedou způsobem, který by při nezmírněné frekvenci mohl brzy atakovat i Steam. A nechybí mezi nimi ani pár českých kousků. V nabídce se nachází třebas Arma 2: Combined Operations, kterou potřebujete, pokud chcete hrát parádní mod DayZ.

Další retro záchvat - Legacy of Kain: Soul Reaver vyšel na GoGu

Malá hádanka: co má série Legacy of Kain společného se sérií Uncharted? A pozor, není to žádný chyták, ale informace, kterou byste podle mého měli vědět, jestli se tedy považujete za fanoušky her. Správná odpověď samozřejmě zní: Amy Hennig. Tahle nenápadná žena, která není obklopena aureolou obdivu jako Ken Levine nebo Peter Molyneux (ale zasloužila by si to), držela prst na životě obou jmenovaných herních sérií, které jsou známé a oblíbené nejenom pro svou hratelnost, ale zejména pro své příběhy. Jsou zamotané, napínavé a nechybí jim parádní dialogy.

Kane & Lynch vs. Kain & Raziel: boj o místo v Lara Croft DLC

Vývojáři z Crystal Dynamic vyzvali na Twitteru fanoušky, aby si sami zvolili, který DLC balíček s novými postavami pro Lara Croft and the Guardian of Light si nejvíce přejí a měl by tedy vyjít jako první. K dispozici jsou dvě varianty a vaše volba (dejte jim vědět prostřednictvím Twitteru) by měla být poměrně jasná, aniž bychom vás chtěli nějak ovlivňovat.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
18. prosince 2001
Recenze