Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Články

Prozkoumejte vrstvy svého strachu v hororu Layers of Fear 2

Lidé se v zásadě dělí na dva tábory: ti, kteří se na horory nevydrží dívat a ti, kteří je doslova hltají. Právě ta druhá skupina může slavit, protože včera vyšlo pokračování úspěšného psychologického trýznění, Layers of Fear 2. Připravte si hnědé bezpečnostní trenky, lekačky jsou zpátky a je jich prý víc než kdy dřív.

V pokračování hororové adventury Layers of Fear 2 čas nezastavíte

Drsný chraplák Tonyho Todda (Candyman) je zpět, aby nám povyprávěl něco o ztraceném čase. Posledně kladl hlavnímu aktérovi Layers of Fear 2 dotazy ohledně jeho života, než se stal hercem: kterak a proč se chtěl vžít do jiné role. Nyní ho utápí dalšími depresivními výlevy, které mají na kuráž jistě negativní efekt.

Pokřivený horor Layers of Fear láká na pokračování s dalším pomateným umělcem

Layers of Fear jsem nehrál a nedonutili byste mě k tomu ani párem volů. Přesto mě hra silně přitahovala, takže jsem ji celou zhlédl na YouTube. Nepřitahoval mě příběh ani horor samotný, ale nevídaná technická stránka. Fakt, že odcházíte z obývacího pokoje, ale při ohlédnutí civíte do kuchyně, která tam předtím rozhodně nebyla, mě naprosto fascinoval. Ani oznámenou dvojku si pravděpodobně nezahraji, ale určitě po ní zpoza gauče hodím očkem.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
30. května 2019
Recenze