zavřít

Prozkoumejte vrstvy svého strachu v hororu Layers of Fear 2

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Lidé se v zásadě dělí na dva tábory: ti, kteří se na horory nevydrží dívat a ti, kteří je doslova hltají. Právě ta druhá skupina může slavit, protože včera vyšlo pokračování úspěšného psychologického trýznění, Layers of Fear 2. Připravte si hnědé bezpečnostní trenky, lekačky jsou zpátky a je jich prý víc než kdy dřív.

Na druhých Layers of Fear pracoval Bloober Team, tvůrci kyberpunkového hororu Observer. Hra vychází pod hlavičkou Gun Media, kteří zaštítili kupříkladu vydání populárního Friday the 13th. Hra se soustředí především na příběh a prozkoumávání prostředí, kde na vás číhají děsy z mysli hlavního hrdiny, ale i ty velmi reálné.

Ujmete se totiž postavy hollywoodského herce, kterému tajemný režisér nabídne roli ve filmu natáčeném na palubě zaoceánské lodi. Širé moře, dlouhé neosvětlené chodby, zastrčené kajuty, vrzající trup, liduprázdná paluba, zlověstný západ slunce, nekonečné hlubiny... Co by se mohlo stát?

Na to už musíte přijít sami. Layers of Fear 2 vyšlo včera pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, ale jen pro odvážné. Hra zatím v zahraničí sbírá velmi rozporuplná hodnocení, od čtyřky až po devítky. Obecná rada zní, že pokud vás bavil první díl, bude vás nejspíš bavit i ten druhý.

Tagy: pokračování horor adventura first person herní série

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.