For Honor
Věková dostupnost

For Honor

Články

Ubisoft oživuje Prince z Persie, ale jenom v rámci For Honor

Společnost Ubisoft vlastní několik skvělých značek, od jejichž posledních dílů uběhlo již mnoho let a nová pokračování jsou jen předmětem hráčských tužeb. Marně očekáváme nového Splinter Cella, který se zatím objevil pouze jako cameo v Ghost Recon Wildlands. A marně očekáváme nového Prince z Persie, který právě zavítal do For Honor.

Na Epic Games Store dorazilo ukládání do cloudu, ulovil si Mechwarrior 5: Mercenaries

Jeden z nejnovějších herních klientů sice láká na hry zdarma, slevy i na vyšší podíly z prodejů pro vývojáře, z hlediska funkcí je ale oproti zbytku party a především pak Steamu pozadu. Řeč je o Epic Games Store, kde stále ještě nemůžete sbírat achievementy, snadno si do her přidat mody nebo si je třeba jen dát do nákupního košíku. Od včerejška si můžete zapnout ukládání na server do cloudu – ale zatím jen u dvou titulů.

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

Games with Gold nabídnou dalšího Assassina, PS Plus zase Hitmana a větší cloud

Únor klepe na dveře, což pro předplatitele konzolových služeb PS Plus a Games with Gold znamená přísun několika starších her. Jak PlayStation, tak Xbox mají opět co nabídnout, ale v případě prvního jmenovaného jde tentokrát o víc než hry. Nicméně s Xboxem se zase pojí jiná zajímavá informace ohledně počtu aktivních uživatelů.

For Honor dostává nové módy, čínské bojovníky a hezčí vizuál

Dát For Honor zdarma úplně všem zájemcům během letošní E3 se asi vyplatilo. Počty hráčů sice opět razantně padají, ale i tak u hry právě v této chvíli vysedává na 9 tisíc hráčů (v srpnu se maximální počet souběžně hrajících hráčů vyškrábal na krásných 216 tisíc na Steamu). Ubisoft dělá všem svým věrným radost velkým updatem, který přináší nové válečníky, módy a vizuální vylepšení. Za něco z toho si ale zaplatíte.

Bleskovky

  • 10. 6. 14:37 - Druhá sezóna čtvrtého roku For Honor vás zve do tyranie

  • 21. 8. 2019 - Pokud ještě nemáte For Honor, Ubisoft ho až do 29. srpna rozdává zdarma.

  • 19. 12. 2018 - Ubisoft bude přidávat nový obsah do For Honor i v roce 2019.

  • 24. 8. 2018 - Až do 27. sprna můžete na STEAMu zdarma pořídit startovací edici hry For Honor.

  • 30. 7. 2018 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v srpnu 2018 Forza Horizon 2 Standard – 10th Anniversary Edition (XOne), For Honor (XOne), Dead Space 3 (XOne / X360) a Epic Mickey 2: The Power of Two (XOne / X360). (+ video)

  • 12. 6. 2018 - For Honor obdrží nové rozšíření Marching Fire, které vyjde 16. října.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
21. února 2017
Recenze