Football Manager 2020

Football Manager 2020

Články

Football Manager má problém. Žaluje ho Manchester United

Nejlepší klub planety si vyšlápl na nejlepší počítačovou hru.

Nejlepší dnešní aprílové žertíky: Fantasy PUBG, vesmírný War Thunder či vykulený Overwatch

Oznamovat v dnešní den cokoliv seriózního nemusí být zrovna šťastný marketingový tah. 1. duben máme neodmyslitelně spojený s tropením žertů a je tradicí, že i herní firmy si samy ze sebe trochu vystřelí. Podívejme se společně na některé z nejlepších vtípků, které nás dnes rozesmály.

Díky pandemii bude spousta her zadarmo. Například Assassin’s Creed Odyssey

Ne každý se snaží na aktuální nepříjemné situaci vydělat tak jako překupníci s rouškami. Najdou se vývojáři a vydavatelé, kteří v časech domácích kanceláří a omezeného pohybu rozdávají své hry zadarmo, aby se lidé doma náhodou nenudili. O blížícím se víkendu bude obzvlášť z čeho vybírat a do některých kousků se můžete pustit už teď.

Kvůli koronaviru jsou rušeny sportovní akce. Profesionální kluby místo toho hrají hry

Co mají dělat fotbalové či hokejové týmy, když jim koronavirová pandemie znemožní hrát zápasy, a dokonce ani jejich hráči spolu nemohou trénovat? Nějak svoje fanoušky přece zabavit musí – a extrémně efektivním prostředkem se ukazují být počítačové hry. Skutečná NHL se sice nehraje, ale kdo ji potřebuje, když existuje NHL 20?

Best of 2019: Nejlepší sportovní hra

Sportovní hra bývá jednou z těch odporně předvídatelných kategorií, kde se rok co rok protáčí pár neustále se opakujících sérií. Zaplať pámbu za každou sezónu, kdy žánr zčistajasna rozčísne nenadálý blesk originality, třeba taková Pyre! A můžeme vám prozradit, že maličko neobvyklého vítěze jsme nalezli i tentokrát.

GamesPlay – hrajeme Football Manager 2020 se zvídavými otázkami od začátečníka

Je čas opět po roce usednout do vařícího křesla fotbalového manažera. Je čas zběsile řvát na své neschopné svěřence, je čas se radovat jako děcko, když vám ti samí nýmandi vystřílí mistrovský titul. Football Manager je celosvětový fenomén a ani letošní ročník neunikne Vaškově zraku – a tentokrát ani zraku absolutního začátečníka.

Bleskovky

  • 17. 6. 10:17 - Humble Bundle bojuje proti rasismu s Bioshockem, Observerem, Kerbaly a dalšími

  • 21. 11. 2019 - Z technických důvodů se neuskuteční dnešní stream Football Manager 2020, video zveřejníme ze záznamu.

  • 18. 9. 2019 - Letošní Football Manager nevyjde krabicově. Důvodem je překvapivě ekologie, nemá prý v dnešní době smysl zahlcovat planetu dalším plastem.

  • 28. 8. 2019 - Football Manager 2020 i letos vyjde zkraje listopadu, přesné datum bude prý brzy oznámeno. Zatím se můžete podívat na trailer.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
19. listopadu 2019
Recenze