Far Cry 5

Far Cry 5

Články

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

Vyzkoušejte si fanouškovskou předělávku dvou misí z české Mafie

Kdybych měl za sebe vybrat jedinou hru, která by si zasloužila pořádný remaster nebo rovnou remake, se slzou v oku bych na druhou pozici posunul Vietcong a prvenství udělil Mafii. Tento český skvost je dnes díky nejrůznějším modifikacím hezčí hrou než kdysi, ale opravdové, a hlavně oficiální předělávky se asi nikdy nedočká. Bereme proto zavděk oddanou komunitou, která Mafii ani po tolika letech neopouští a vytváří pravé divy.

Na PS Store dorazily slevy, ulovte si RDR 2 nebo GoW

Masivní slevové akce se v posledních letech týkají hlavně PC hráčů, o to víc si konzolisté musí cenit těch výjimečných případů, kdy se bohové kapitalismu z Microsoftu a Sony usmějí i na ně. A Sony se teď usmívá. Jarní slevy se dotkly dokonce i kovbojské pecky od Rockstaru, který si je šetří víc než pistolník poslední náboj, takže pokud jste majiteli PlayStation 4, rozhodně do obchodu alespoň nakoukněte.

Herní výkon AMD Radeon VII: stojí za to?

Překvapení z CES 2019, grafická karta AMD Radeon VII, se minulý týden dočkala svého vydání. Co o novince říkají zahraniční recenze a jak vypadá herní výkon? Pokořila grafika konkurenční GeForce RTX 2080 od Nvidie? A co poměr ceny a výkonu? Pojďme si vše shrnout.

Kingdom Come vydělalo víc než nová Lara aneb kryptické žebříčky Steamu

Konkrétní čísla prodaných kusů na Steamu stále ještě nezjistíte jinak než přes neoficiální služby typu SteamSpy, jehož tvůrce zároveň pracuje pro konkurenční Epic Store. I čerstvě uvolněné žebříčky za uplynulý rok 2018 nabízí zhruba stejně jasné informace jako váš horoskop. Nedozvíte se, kolik kdo vydělal ani za kolik kopií tolik peněz dostal. Některá porovnání jsou přesto vcelku zajímavá.

Steam se proměnil v nadmíru útulnou chaloupku slev

Vánoce, to je stromeček, cukroví, Ježíšek a samozřejmě taky zimní slevy na Steamu. Ekonomická složka karetních her sice Valve moc nejde, se svými sezónními výprodeji si nicméně dává záležet vždycky. Letos na vás kromě oblíbených herních slev čeká i chaloupka plná překvapení, kde můžete dostat nějaké ty ozdůbky na profil.

Bleskovky

  • 28. 5. 10:53 - Nemáte o víkendu co dělat? Vyzkoušejte si zdarma Far Cry 5

  • 6. 8. 2018 - Dabér Otce ze hry Far Cry 5 naznačil návrat postavy.

  • 4. 6. 2018 - GfK: Nejprodávanější hry na anglickém trhu v květnu 2018 - 1. God of War, 2. FIFA 18, 3. Far Cry 5.

  • 30. 5. 2018 - Majitelé Season Passu hry Far Cry 5 se již mohou vrhnout do singleplayerového světa XOne/PS4 titulu Far Cry 3: Classic Edition. (+ trailer)

  • 23. 5. 2018 - NPD: Nejprodávanější hry na americkém trhu v dubnu 2018: 1. God of War, 2. Far Cry 5, 3. MLB 18: The Show.

  • 14. 5. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2018: 1. God of War, 2. Donkey Kong Country: Tropical Freeze, 3. Far Cry 5.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
26. března 2018
Recenze