Euro Truck Simulator 2
Věková dostupnost

Euro Truck Simulator 2

Články

Nejhranější české hry na Steamu

Tisíce hráčů tráví čas v Kingdom Come: Deliverance

SCS Software posílá kamiony do Idaha a na Pyrenejský poloostrov

České studio stojící za nejpopulárnější kamionovou sérii Truck Simulator mělo loni pořádně napilno, ale ani v novém roce nehodlá polevovat. Počítejte s vylepšením technické stránky American Truck Simulatoru i staršího Euro Truck Simulatoru 2, a nebudou chybět ani další rozšíření mapy pro obě hry.

Steam vyzdvihuje ve svých výročních statistikách Kingdom Come, Beat Saber, DayZ, nebo třeba Factorio

Sice už si musíme zvykat na psaní nového čísla nového roku, ale ještě nějakou dobu se budeme setkávat s hodnotou 2019 v různých souhrnech a statistikách. Steam vypracoval pět kategorií, ve kterých poukazuje na nejvýdělečnější a nejhranější hry loňského roku, mezi kterými nechybí české novinky i stálice.

Příští týden se vydáte k Černému moři v novém DLC pro Euro Truck Simulator 2

Na dovolenou u moře je už trochu zima, ale možná že právě doma řešíte, kam vyrazit příští rok. Balkán je rozhodně dobrá volba (z vlastní zkušenosti), a pokud tomu nevěříte, podívejte se do některých jeho zemí nanečisto a s kamionem v DLC Road to the Black Sea pro Euro Truck Simulator 2.

Hry, ke kterým se nejčastěji vracíme

Součástí profese herního novináře je hrát nové hry. Problém nastává ve chvíli, kdy nových her vychází přibližně 100 denně a člověk ani nestíhá vyzkoušet všechny ty, o kterých dopředu ví, že jsou vynikající. Jak si pak máme najít čas na naše srdcovky z minulosti? Přesto se každý z nás v redakci k nějaké své staré lásce neustále vrací. Něčí milenka nosí slušivý zelený baret, něčí se vozí v kamionu, něčí si ráda šlehne jedovatý lektvar.

Bleskovky

  • 14. 7. 12:40 - S Euro Truck Simulatorem 2 za krásami Španělska a Portugalska

  • 10. 6. 12:08 - Co je nového u Truck Simulatorů? Rozšiřování rozšíření, tuning, stavba mostu a průjezd Idahem

  • 18. 9. 2018 - Vyšel velký update pro American a Euro Truck Simulator 2. Přidává možnost vlastnit a upravovat návěsy, rozšiřuje síť silnic a optimalizuje renderování. Více v článku. Zároveň si můžete pořídit nové DLC s návěsy značky Krone.

  • 18. 5. 2018 - V rámci festivalu Open House Praha můžete tento víkend zavítat do kanceláří SCS Software (tvůrci American a Euro Truck Simulator 2).

  • 12. 11. 2014 - Humble Jumbo Bundle 3 nabízí Always Sometimes Monsters, Risk of Rain, 4 kopie Insurgency, a Full Mojo Rampage (při věnování Insurgency)  Pokud dáte více než průměr (6$), obdržíte (zatím) navíc GRID 2, Euro Truck Simulator 2 a Blackguards. Při zaplacení ví

  • 6. 4. 2014 - Hned tři české hry jsou aktuálně v Top 10 nejprodávanějších hrách na Steamu: Space Engeneers, DayZ a Euro Truck Simulator 2. (Díky za upozornění, Tomáš Duda)

DLC

Euro Truck Simulator 2: Iberia
Euro Truck Simulator 2: Iberia
Simulace
PC
4. čtvrtletí 2020
Euro Truck Simulator 2: Itálie
Euro Truck Simulator 2: Itálie
Simulace
PC
5. prosinec 2017
Euro Truck Simulator 2: Vive la France!
Euro Truck Simulator 2: Vive la France!
Simulace
PC
5. prosinec 2016
Euro Truck Simulator 2: Skandinávie
Euro Truck Simulator 2: Skandinávie
Simulace
PC
6. květen 2015
Euro Truck Simulator 2: Na východ!
Euro Truck Simulator 2: Na východ!
Simulace
PC
19. září 2013
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
14. listopadu 2012
Recenze