Euro Truck Simulator 2: Skandinávie
Věková dostupnost

Euro Truck Simulator 2: Skandinávie

Články

Best of 2015: Nejlepší česká a slovenská hra

Tuzemská herní scéna v loňském roce potvrdila, že žije a dokáže každoročně produkovat desítky her. Za rok 2015 jsme jich napočítali 22, a přestože mezi nimi není žádný AAA hit, o zajímavé projekty rozhodně nebyla nouze. Zaznamenali jsme nové projekty úspěšných mobilních vývojářů Madfinger Games, Craneballs nebo Geewa, první velké projekty Dreadlocks a FiolaSoftu, ale i překvapivé one man show debuty jako Toby: The Secret Mine nebo Zeroes. Výběr nejlepší pětice byl tedy složitý, nakonec padl ale na následující hry...

Euro Truck Simulator 2 míří s novým datadiskem do chladné Skandinávie

Milovníci kamionového ježdění jistě ví o existenci českého Euro Truck Simulatoru 2. Ten si u nás odnesl v recenzi sedmičku a nabízí povedený zážitek ze simulace kamionové dopravy. Tu nyní rozšíří datadisk ze Skandinávie. Ten vychází 7. května a vyjde vás na 18 eur. V jeho rámci hru rozšíří 27 nových měst, která často budou větší, než města z původní hry. Samozřejmě můžete počítat s typickou skandinávskou vegetací a rázem krajiny, který se bude přirozeně měnit, jak projíždíte z Dánska do Norska a Švédska.

Cesta do Skandinávie se hráčům Euro Truck Simulator 2 otevře na začátku května

Pražští SCS Software konečně sdělili fanouškům Euro Truck Simulator 2 termín, kdy jim zpřístupní kilometry nových silnic v bukolickém prostředí trojice skandinávských zemí. DLC s názvem Scandinavia vyjde 7. května a budoucí impozantní výhledy do krajiny, které řidiče virtuálních kamiónů čekají, si mohou zájemci prohlédnout na záběrech následujícího videa.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
9. června 2015
Recenze