Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea
Věková dostupnost

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea

Články

Příští týden se vydáte k Černému moři v novém DLC pro Euro Truck Simulator 2

Na dovolenou u moře je už trochu zima, ale možná že právě doma řešíte, kam vyrazit příští rok. Balkán je rozhodně dobrá volba (z vlastní zkušenosti), a pokud tomu nevěříte, podívejte se do některých jeho zemí nanečisto a s kamionem v DLC Road to the Black Sea pro Euro Truck Simulator 2.

V balkánském dodatku pro Euro Truck Simulator 2 vás čeká složitější překračování hranic

22 zemí Evropské unie a 4 další země Evropy jsou součástí schengenského prostoru, který nám všem umožňuje volně překračovat hranice států bez nutnosti hraniční kontroly. Avšak nadcházející DLC Road to the Black Sea pro Euro Truck Simulator 2 na mapu přidá státy Rumunsko, Bulharsko a Turecko, které do dohody nespadají. Pro kamioňáky to znamená jediné – trable na hranicích.

Euro Truck Simulator 2 vás koncem roku vezme k Černému moři

Už máte pořádně prozkoumané pobřeží Baltského moře z posledního dodatku pro Euro Truck Simulator 2? Pak je nejvyšší čas začít snít o teplých oblastech na jihu. DLC Road to the Black Sea vás vezme za hranice aktuálního konce mapy na jihovýchodě, kterým je Maďarsko. Kromě pláží Černého moře nabídne pohled do odlišných kultur tří států – Rumunska, Bulharska a Turecka.

Bleskovky

  • 10. 6. 12:08 - Co je nového u Truck Simulatorů? Rozšiřování rozšíření, tuning, stavba mostu a průjezd Idahem