Máte námět či připomínku? Napište nám
Desperados 3

Desperados 3

Články

Jaké hry vyjdou v červnu?

Příběhové postapo, westernové plížení i zážitková cyklistika

Pistolník John Cooper oznamuje datum vydání Desperados 3

Co má společného výborná taktická série Desperados a neméně skvělá tahovka Shadow Tactics: Blades of the Shogun? Stejné studio, které v systémech známých z feudálního Japonska připravuje pokračování slavné kovbojky. Na Desperados 3 se těšíme a nejsme rozhodně sami. Klid naší i vaší duši dodá datum vydání.

GamesPlay – hrajeme betaverzi slibných Desperados 3

Když se řekne A, musí se říct B. A když se řekne Commandos, často dojde řeč i na jeho nejlepší „kopírku“ (v dobrém slova smyslu!), Desperados. Třetí díl oblíbené taktické série sice ještě nemá přesné datum vydání, ale dočkáme se ho už v následujících měsících a po odehrání několika úrovní z betaverze můžeme svědomitě prohlásit, že se máte na co těšit.

Desperados 3 jsou triumfálním návratem. Pokud tedy máte rádi Shadow Tactics

Zatím nemůžu nic tvrdit s úplnou jistotou, protože se ke mně Desperados 3 zatím dostali jen formou novinářského dema s několika misemi, ale mým prvním dojmem je, že potřebuju víc. Víc banditů k tichému odpravení, víc map k nenápadnému proplížení, dokonce i víc dialogů a příběhů, protože mě banda námezdních vrahounů nemístně baví.

Tenhle lékař škodí zdraví. Desperados 3 představují Doca McCoye

Některé postavy chystaného strategického westernu Desperados 3 už fanoušci dobře znají (John Cooper, Kate O’Hara), jiné se teprve chystají dopodrobna proklepnout (Hector Mendoza, Isabelle Moreau). Pátý člen gangu rozhodně spadá do první kategorie, protože jím není nikdo jiný než vychytralý doktor McCoy.

Co si v roce 2020 rozhodně chceme zahrát – redakční anketa

Nový herní rok zatím vypadá jako jabloň obsypaná voňavými plody. Všichni vydavatelé se jistě div nepřerazí, aby stačili své hry vyvinuté na starou generaci vydat ještě před příchodem generace nové, která dorazí už na Vánoce. A my v redakci jsme si pro vás připravili náš osobní výběr toho, nač se v roce 2020 těšíme ze všeho nejvíc.

Bleskovky

  • 28. 5. 11:14 - Na GOGu můžete ochutnat nové demo westernových Desperados 3 a mnoho dalších

  • 20. 5. 18:00 - Hledáte shrnutí všech známých informací o Desperados 3? Už nemusíte! Zevrubně vám ho představí šestiminutové video.