THQ rozdává Titan Quest a Jagged Alliance. Dává zakusit i Desperados III
zdroj: THQ Nordic

THQ rozdává Titan Quest a Jagged Alliance. Dává zakusit i Desperados III

17. 9. 2021 10:54 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Vydavatelství THQ Nordic bude dnes od 21:00 živě vysílat svou vůbec první show, na které nám ukáže některé z chystaných her, a my budeme u toho. Přislíbené jsou Elex II a Expeditions: Rome, zatímco dalších šest položek bude z řad nových oznámení týkajících se pokračování milovaných značek a odhalení úplně nových her. Společnost tuto událost doprovází moc pěknými akcemi u příležitosti výročí.

Předně si můžete do své knihovničky na Steamu zadarmo přidat dvojici her. První z nich je diablovka Titan Quest ve výroční edici, tedy její remaster obsahující rozšíření Immortal Throne. Ve hře navštívíte Řecko, Egypt a asijský kontinent, kde se všude setkáte s nějakými těmi děsivými mytologickými bytostmi.

Druhou hrou rozdávanou zdarma je stařičký první díl Jagged Alliance v Gold edici. V této legendární tahové strategii s prvky RPG se ujmete agentury elitních žoldáků, s jejichž pomocí osvobodíte ostrov Metavira od zlého režimu. Obě hry jsou k mání zdarma až do 23. září a zůstanou vám napořád.

Mimo to si do 20. září zdarma vyzkoušíte taktickou hru s kovboji Desperados 3, kterou si v případě zájmu můžete následně koupit se slevou 60 % za 20 eur.

A nakonec je tu celá slevová akce na hry od vydavatelství THQ Nordic, které tak oslavuje své 10. narozeniny. Můžete ušetřit třetinu na Biomutantovi, dvě třetiny na Destroy All Humans!, za půlku je například Wreckfest a Aquanox Deep Descent a za zlomek ceny pořídíte Expeditions: Viking, Elex, bundle série Gothic a Arcania, trilogii Risen a mnoho dalšího.

Nejnovější články