Máte námět či připomínku? Napište nám
Destroy All Humans!

Destroy All Humans!

Články

Chystané remaky a remastery: Seznam her, které čeká omlazení

Pomalu se dostáváme do bodu, kdy se častěji dozvídáme o technické předělávce starší hry než o zbrusu novém zážitku. Dobře, to možná trochu přeháním, ale remastery a remaky jsou dnes na denním pořádku. Pojďme si proto připomenout ty nejzajímavější z nich, které se v nejbližších měsících a letech chystají sahat na zlatý fond herní historie i na jeho méně proslulé kapitoly.

V remaku Destroy All Humans! se stanete mimozemšťanem a vyvraždíte lidstvo

Destroy All Humans! se zatím nezdá být heslem viru, který do našeho světa zasel pořádnou paniku. Destroy All Humans! je heslem mimozemšťanů, kteří v padesátých letech minulého století navštívili planetu Zemi s jediným cílem. A ten jsem zmínil už dvakrát, takže se nebudu více opakovat. Nové záběry z Paxu ukazují, jakým způsobem si v roli mimozemšťana Crypta podmaníte svět v remaku jedné klasiky.

Stadia se nevzdává, letos plánuje přidat přes 120 her

Streamovací služba Google Stadia má po neslavném listopadovém startu co zlepšovat. V Česku zatím stále dostupná není, i když to by se letos mělo změnit, ani v zahraničí ale v domácích podmínkách nefunguje zdaleka tak skvěle, jak si Google před spuštěním maloval. Google to ovšem nevzdává a letos by kromě nových her mělo přibýt také streamování ve vyšším rozlišení a podpora více modelů telefonů.

Crypto-137 začne opět rozdávat anální sondy v remaku Destroy All Humans!

Jak by asi vypadala naše Země v 50. letech minulého století, kdyby došlo k mimozemské invazi? Přesně takový pohled nabízí letitá série Destroy All Humans!, jejíž první díl z roku 2005 se příští rok, tedy na 15. výročí hry dočká pořádného remaku.

Bleskovky

  • 20. 5. 11:00 - Remake Destroy All Humans! vás v novém traileru vítá na Tuřínové farmě.

Hodnocení Metacritic:
74/100