Dead Rising
Věková dostupnost

Dead Rising

Články

Capcom zavřel studio Capcom Vancouver, tvůrce série Dead Rising

Náznaků bylo několik, finální rozsudek padl přes noc. Japonské vydavatelství Capcom se rozhodlo zavřít svou pobočku ve Vancouveru a ukončit všechny tam vznikající projekty. Důvodů bude asi víc, ale hlavní verdikt zní: „…[Capcom] se bude soustředit na vývoj hlavních titulů v Japonsku.“

Video z Dead Rising 4 zve k návratu do obchodního domu v městečku Willamette

Do obchodního domu ve Williamette jste se poprvé podívali před deseti lety v první Dead Rising. Nová upoutávka na připravovaný čtvrtý díl svým názvem „Return to the Shopping Mall“ zve zpět na známé místo činu, které je opět, nebo spíše stále, plné zombií.

Konverze Dead Rising pro Wii

Probíjení se nákupním centrem zamořeným zombíky, ovšem zjednodušené a s novým stylem ovládání převzatým z Resident Evil 4.

Dead Rising (X360) - dojmy z dema

Také vás rozčilují neproniknutelné zástupy lidí v supermarketech? Máte občas chuť popadnout nejbližší předmět z regálu a rozpoutat mezi tou sebrankou pořádný masakr? Právě máte ideální příležitost!

Horkých 72 hodin v Dead Rising (X360)

Připravte se! Na konci září totiž povstane sama smrt a uniknout hordám jejích hnijícím masem páchnoucích nohsledů nebude snadné.

Bleskovky

  • 25. 7. 2016 - Xbox One verze remasterované verze hry Dead Rising vyjde 13. září.

  • 20. 7. 2016 - Dead Rising vyjde na PS4, Xbox One a PC, Dead Rising 2 na PS4 a Xbox One.

  • 19. 7. 2016 - Capcom již pro britský Eurogamer oficiálně potvrdil, že první Dead Rising vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Na PlayStation 4 a Xbox One se dostane také Dead Rising 2 a Dead Rising 2: Off Record.

  • 17. 1. 2015 - Filmová adaptace Dead Rising dorazí na streamovací videoservery 27. března.

REMAKE

Dead Rising Chop Till You Drop
Dead Rising Chop Till You Drop
Akční
Wii
únor 2009
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
5. září 2006
Recenze