zavřít

Video z Dead Rising 4 zve k návratu do obchodního domu v městečku Willamette

Windows Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Do obchodního domu ve Williamette jste se poprvé podívali před deseti lety v první Dead Rising. Nová upoutávka na připravovaný čtvrtý díl svým názvem „Return to the Shopping Mall“ zve zpět na známé místo činu, které je opět, nebo spíše stále, plné zombií.

Neutuchající akci a přepálenému humoru bude ve hře zjevně podřízené vše. V záběrech samozřejmě vystupuje fotoreportér Frank West, hrdina prvního dílu, který se sice pouští do nerovného souboje o vlastní život s hordami nemrtvých nepřátel, ale rozhodně u toho není pochmurný.

Zábava je v případě série Dead Rising poněkud specifická a kromě toho, že se West zabíjením nemrtvých nepřátel vyloženě baví, dojde i na bizarní selfíčka s nepravděpodobnými kamarády. Ve finále pak ukázka láká i vyzkoušení mocného exoskeletu. Ten si budete moci na Xbox One a na PC obléci již tuto sváteční sezónu – Dead Rising 4 vychází 6. prosince.

Tagy: zombie akční third person E3 2016

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.