Dead Island
Věková dostupnost

Dead Island

Články

Z Xbox Game Passu mizí víc her, než jich tam přibývá

Obsah předplatného Xbox Game Pass je zhruba stejně stabilní jako ten na Netflixu. Spousta her měsíc co měsíc přibývá, ale také jich dokonce ještě větší počet ubývá. Těžko říct, jestli už je opravdu nikdo nehraje, nebo vás jen Microsoft chce přimět k jejich trvalé koupi. Tak či tak, v Game Passu už prostě nebudou.

Masakrujte zombíky v lepší grafice, vychází remasterovaný Dead Island

Dead Island 2 je momentálně ve vývojářském limbu a tak si musí zájemci o porcování zombíků vystačit s naleštěnou verzí původního Dead Islandu a jeho pokračování Riptide. Vydavatel Deep Silver přišel s nápadem obě hry remasterovat a celý balíček prodávat jako Dead Island Definitive Collection za 40 eur. Kolekce je od dnešního dne k dostání na PC, PS4 a Xbox One.

Dead Island Retro Revenge nabízí retro v hratelnosti i traileru

Deep Silver si dává s vytěžováním značky Dead Island záležet a koncem května tak spatří světlo světa kolekce remasterovaných edic Dead Island i Dead Island: Riptide (které ale půjdou kupovat i samostatně). Navíc, jak Aleš před pár dny avizoval, v kolekci najdete i jeden drobný titul – Dead Island Retro Revenge. Jde o endless runner, ke kterému Deep Silver vydávají vůbec první trailer.

Steam, Humble Bundle, GOG i Blizzard rozjíždí kolečko megaslev

A máme to tady znova. To krásné období, kdy je venku zima, pomalu začíná padat sníh, Vánoce se blíží a Steam spouští obří slevy. A nejenom Steam. V Americe se slaví Black Friday, který navazuje na Den díkůvzdání. V Evropě se nás samotný svátek zrovna moc netýká, ale může se nás výrazně dotknout finančně. Na Black Friday totiž všichni obchodníci šílí a nabízí obrovské slevové akce. Slevové mánii se samozřejmě nevyhýbá ani herní průmysl a pokud máte na kreditce ještě nějaké peníze, dejte si na ně pozor. Steam totiž není jediný digitální prodejce, který nabízí velké slevy, jak už bylo řečeno...

Dead Island: Riptide nabídne jiné prostředí a stejný styl

Pokud jste překousli fakt, že Dead Island je akční řežbou a ne survival hororem a zamilovali jste se do hry, jistě patříte k fanouškům, o nichž mluví Sebastian Reichert z Deep Silver. Podle něj chtěli fanoušci tak moc další zážitky z Dead Islandu, že nešlo čekat na vytvoření tradičního pokračování, ale odpovědí je právě Dead Island: Riptide, hra s pár novými prvky a přesto gameplayem, na nějž jsou fanoušci zvyklí.

Bleskovky

  • 30. 6. 2017 - Služba Xbox Game Pass nabídne od 1. července novou várku her (Dead Island, F1 2015, Resident Evil 6, Bard’s Gold, Payday 2, ...).

  • 7. 3. 2016 - Video: Grafické srovnání mezi PS3 a Definitive Collection verzí hry Dead Island.

  • 2. 12. 2015 - Německý obchodní řetězec Bart Smit zařadil do své nabídky "Redux" verzi Dead Island pro PC, PS4 a Xbox One.

REMAKE

Dead Island Definitive Collection
6/10
Dead Island Definitive Collection
Akční
PlayStation 4, PC, Xbox One
31. květen 2016
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
11. září 2011
Recenze