zavřít

Dead Island Retro Revenge nabízí retro v hratelnosti i traileru

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Deep Silver si dává s vytěžováním značky Dead Island záležet a koncem května tak spatří světlo světa kolekce remasterovaných edic Dead Island i Dead Island: Riptide (které ale půjdou kupovat i samostatně). Navíc, jak Aleš před pár dny avizoval, v kolekci najdete i jeden drobný titul – Dead Island Retro Revenge. Jde o endless runner, ke kterému Deep Silver vydávají vůbec první trailer.

Hra se tak vrací do éry 16 bitových arkád nejen stylizací, ale i upoutávkou. Hlavní hrdina Max se vydává na strastiplnou pouť za záchranou své kočky. Což by nebylo tak dobrodružné téma, kdyby se celý Dead Island neodehrával během zombie apokalypsy.

Se zombíky se budete potýkat v boji zblízka, ale protože jde o 2D akci, počítejte s řadou power-upů, řetězením úderů, speciální schopnosti, spoustou výbuchů a navrch nechybí ani online žebříčky. Tahle šílená akce vyjde v rámci zmíněné kolekce 31. května. Ke koupi by měla být i samostatně, minimálně na PC.

 

Tagy: zombie horor akční plošinovka FPS endless runner

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.