Dead Island: Riptide
Věková dostupnost

Dead Island: Riptide

Články

Dead Island Retro Revenge nabízí retro v hratelnosti i traileru

Deep Silver si dává s vytěžováním značky Dead Island záležet a koncem května tak spatří světlo světa kolekce remasterovaných edic Dead Island i Dead Island: Riptide (které ale půjdou kupovat i samostatně). Navíc, jak Aleš před pár dny avizoval, v kolekci najdete i jeden drobný titul – Dead Island Retro Revenge. Jde o endless runner, ke kterému Deep Silver vydávají vůbec první trailer.

Trailer na Dead Island: Riptide straší atomovkou

Vývojáři ze studia Techland v roce 2011 příjemně překvapili prvním Dead Islandem, který se...

Devět minut se zombies na videu z Dead Island: Riptide

První Dead Island na sebe upozornil ideově i technologicky skvěle ztvárněným renderovaným trailerem, pokračování-datadisk Dead Island: Riptide na sebe nedávno upozornilo provokativní speciální „Zombie bait“ edicí s torzem zkrvaveného ženského trupu. Zájem o hru to vyvolalo, stejně jako zuřivé kopání nožičkama všemožných herních pseudomoralistů, takže úkol splněn, o hře se mluví a vydavatel z Deep Silver se mohl formálně omluvit a sběratelku stáhnout.

Dead Island Riptide bude spíš datadisk, ale nabušený

Dead Island přišel tak trochu jako blesk z čistého nebe. Asi málokdo čekal tak povedenou hru, byť měla své mušky. Jako celek ale hra u hráčů i kritiků obstála. Polští tvůrci z Techlandu teď přijdou s pokračováním a je dobře, že Dead Island Riptide nemá v názvu dvojku. Podle prvních ohlasů zahraničních médií totiž Riptide působí spíš jako datadisk, než jako plnohodnotná dvojka. Což není vůbec na škodu, protože hratelnost z první hry si zasloužila přeleštit. A přesně to Riptide slibuje.

Pátým hrdinou Dead Island Riptide bude kuchař

Deep Silver se konečně rozpovídali o tom, kdo bude pátou postavou z chystaného Dead Island: Riptide a tak tedy čtěte – Oním pátým likvidátorem zombií bude John Morgan, který se připojí k původní čtyřce postav- John Morgan chtěl udělat velkou kariéru v námořnictvu Spojených států, ale moc se to nevyvedlo.

Dead Island Riptide vyjde ve dvou verzích v dubnu 2013

Pokračování povedené zombie open world rubačky Dead Island od polského Techlandu má datum vydání a je to možná dřív, než byste čekali. Vydavatel Deep Silver čerstvě oznámil, že Dead Island Riptide vyjde ve světě 26. dubna 2013 na PC, Xbox 360 a PlayStation 3. Tedy zhruba rok a půl poté, co vyšel první díl. Pokud tak patříte k těm, kterým zombíci ještě nelezou krkem a ušima, tak za půl roku si na nich znovu smlsnete.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
23. dubna 2013
Recenze