zavřít

Trailer na Dead Island: Riptide straší atomovkou

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vývojáři ze studia Techland v roce 2011 příjemně překvapili prvním Dead Islandem, který se...

Vývojáři ze studia Techland v roce 2011 příjemně překvapili prvním Dead Islandem, který se setkal se slušným úspěchem u kritiků a velkým úspěchem u hráčů. Pokračování (i když jde spíše o datadisk) na sebe nenechalo dlouho čekat, a tak už 26. dubna budeme moci opět porcovat zombíky v Dead Island: Riptide.

...

Nový trailer připomíná, že hra nebude jen o tom, jak daleko uletí useknutá hlava, ale začíná i nějakým příběhovým pozadím. Jak už ale asi tušíte, situace není nejrůžovější a dokonce se v traileru někdo ohání atomovkou, coby účinnou metodou, jak se zbavit zombíků jednou pro vždy. Podaří se to?

Tagy: zombie horor akční FPS first person

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.