Dark Souls II: Scholar of the First Sin
Věková dostupnost

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Články

Dark Souls III má podle spekulací nabídnout deset povolání a systém obětování

Před každou E3 se vyrojí spousta informací, z nichž minimálně část se ukáže být jako pravdivá. Nicméně následující informace ohledně Dark Souls III, jež má být (údajně) oznámena na E3 berte hodně s rezervou, protože je doprovází spousta otazníků. Youtube kanál The Know dostal poměrně štědrou dávku zpráv ohledně hry od anonymního zdroje, což znamená, že jde o zprávy nepodložené a obrázky zobrazené ve videu trochu zavání recyklací HUDu z jedničky. Nicméně, platí, že na každém šprochu může být trocha pravdy.

Optimistický trailer na Dark Souls II: Scholar of the First Sin se tváří, že máte šanci

Ta nejdefinitivnější edice Dark Souls II v podobě Scholar of the First Sin dnes vychází v rámci digitální distribuce (v krabicové verzi vyjde zítra) a to na PC, PS4, PS3, Xbox One a X360. Svůj příchod oznamuje i novým trailerem a mám tak trochu dojem, že nám tak říkajíc maže med kolem úst. Ukazuje totiž rovnocenné (ha) a nebo dokonce vítězné (haha) souboje s nejrůznějšími protivníky ze hry a všichni víme, že mnohem častěji, než o hrdinská vítězství, půjde o upocené výsledky krvavé práce, které předcházel tucet vašich smrtí.

Hardwarové nároky DX9 a DX11 verzí Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Namco Bandai konečně zahnala chaos, který panoval ohledně různých verzí Dark Souls II: Scholar of the First Sin. Majitelé původní verze hry třeba neměli jasno v tom, co dostanou zdarma, a za co už budou muset platit. Potažmo řada hráčů netušila, co vlastně navíc získají, když si novou verzi hry koupí. Nejasnostem už je ale konec, protože Namco Bandai jasně řekla, že DX9 a DX11 verze hry spolu nejsou kompatibilní a budou se na Steamu prodávat jako dvě samostatné hry. Krom toho tvůrci zveřejnili i hardwarové požadavky obou verzí hry.

Porovnání grafických rozdílů PC, PS3 a PS4 verzí Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Dark Souls II byla parádní hra (recenze) a není divu, že si vysloužila, ostatně jako spousta dalších, svůj "HD remake" pro PC a nové konzole (hra vyjde i na PS3 a X360, kde ale grafické úpravy moc čekat nelze). Pod názvem Dark Souls II: Scholar of the First Sin se tak již brzy znovu ponoříme do kolotoče smrti, jen to bude vypadat podstatně lépe než předtím díky nativnímu rozlišení 1080p a dpopoře 60 fps. Jak hra ve vyšším rozlišení vypadá a hýbe se, se ostatně můžete podívat ve srovnávacím videu kolegů z IGN, které vedle sebe staví záběry z upravené verze DSII pro PC, PlayStation 4 a PlayStation 3.

Bleskovky

  • 20. 4. 2016 - Desková hra na motivy Dark Souls se prostřednictvím Kickstarteru úspěšně zasponzorovala během několika minut.

  • 1. 7. 2015 - Her ze série Dark Souls se prodalo již přes 8 milionů kopií.

  • 4. 5. 2015 - 280. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Dark Souls II: Scholar of the First Sin (9/10), nejhůře dopadlo The Hunter: Primal (4/10).

  • 9. 4. 2015 - Obrazem: Grafické porovnání PS4/Xbox One a PS4/PC verze Dark Souls 2: Scholar of the First Sin.

  • 4. 4. 2015 - Obrazem: Grafické porovnání PC, PS3 a PS4 verze Dark Souls 2: Scholar of the First Sin.

  • 29. 3. 2015 - Dark Souls 2: Scholar of the First Sins vyjde 7. dubna, mrkněte se na minimální a doporučené požadavky.